کد خبر : 1837216 | 16 مرداد 1401 ساعت 22:21 | 39.3K بازدید | 13 دیدگاه

شب درخشان موراتا؛

یووه 0-4 اتلتیکو؛ بی‌رحم مقابل تیم سابق! (عکس)

اتلتیکومادرید در دیداری دوستانه در تورین و با هت‌تریک آلوارو موراتا و تک گل ماتئوس کُنیا، با نتیجه 0-4 از سد یوونتوس گذشت.

یووه 0-4 اتلتیکو؛ بی‌رحم مقابل تیم سابق! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، آلوارو موراتا دو فصل موفق را در یوونتوس سپری کرد و مکس آلگری همچنان به‌شدت خواهان بازگشت این بازیکن به تورین است. امشب دو تیم یوونتوس و اتلتیکومادرید در مسابقه‌ای دوستانه به مصاف هم رفتند و تیم مهمان با سه گل آلوارو موراتا و گل ماتیس کنیا موفق شد در ایتالیا به برتری دست یابد.

اتلتیکومادرید بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 10 بود که آلوارو موراتا، ستاره اسپانیایی و 29 ساله این تیم روی پاس ژوائو فلیکس صاحب موقعیت گلزنی شد و موفق شد دروازه تیم سابق خود را باز کند. دقایقی بعد تیم مهمان صاحب یک ضربه پنالتی و بهترین فرصت برای زدن گل دوم شد، اما ضربه ژوائو فلیکس دقیق نبود و راهی به دروازه بیانکونری پیدا نکرد.

اما حملات اتلتیکو ادامه یافت و در دقایق پایانی نیمه نخست، این بار آلوارو موراتا روی ارسال ناهول مولینا صاحب فرصت شده و برای دومین بار موفق به گلزنی در این مسابقه شد. اما تیم اسپانیایی در نیمه دوم نیز نمایشی هجومی داشت و ستاره گلزن اتلتیکو در دقیقه 63 و روی ارسال توماس لمار هت‌تریک خود را تکمیل کرد تا شب فوق العاده‌ای برابر تیم سابقش داشته باشد. در ادامه دو تیم تعویض‌های زیادی انجام دادند و جریان مسابقه آرام شد. در اواخر مسابقه ماتئوس کُنیا نیز توانست یک‌بار دیگر دروازه یوونتوس را باز کند و اختلاف به چهار گل رسید. در ادامه اتفاقی روی دروازه دو تیم رخ نداد و اتلتیکو در آخرین بازی دوستانه خود با چهار گل در تورین برابر یوونتوس به برتری دست یافت.


دیدگاهها