کد خبر : 1837242 | 17 مرداد 1401 ساعت 11:20 | 38.6K بازدید | 8 دیدگاه

مرگ قهرمان برزیلی با شلیک پلیس

یک ورزشکار برزیلی رشته جوجیتسو که دارنده چند عنوان قهرمانی جهان بود در شهر سائوپائولو با شلیک گلوله به سرش کشته شد.

مرگ قهرمان برزیلی با شلیک پلیس

به گزارش "ورزش سه"، دنیای ورزش و علاقه‌مندان جوجیتسو امروز صبح با خبر یک تراژدی شوکه شدند. لئاندرو لو، جوجیتسوکار برزیلی و دارنده چند عنوان قهرمانی جهان، در رستورانی در شهر سائوپائولوی این کشور با شلیک مستقیم گلوله به سرش کشته شد.

بر اساس گزارش‌ها در برزیل، لئاندرو لو، در ساعات اولیه صبح امروز هدف چند شلیک قرار گرفت و با اینکه به بیمارستان منتقل شد اما دقایقی بعد اعلام شد که به دلیل شدت جراحات وارده درگذشته است.

رسانه‌های برزیلی مدعی شدند گزارش اولیه پلیس نشان می‌دهد ضارب این ورزشکار فردی از دژبان پلیس سائوپائولو بوده است.

نام فرد ضارب، هنریکه اوتاویوو ولز، عنوان شده است. شاهدان عینی به پلیس گزارش دادند که این افسر دژبان بعد از بحث و مشاجره لفظی کوتاه با قهرمان جوجیتسو بالای سر او رفته و سعی کرده با یک بطری به سرش ضربه بزند. لئاندرو مقاومت کرده و در جریان درگیری، افسر پلیس هفت‌تیر خود را بیرون کشیده و مستقیما به سر او شلیک می‌کند.

پلیس شهر سائوپائولو درباره حادثه بیانیه‌ای منتشر کرد. در این بیانیه چنین آمده:" حوالی نیمه‌شب یک ورزشکار 33ساله رشته جوجیتسو توسط یکی از افسران پلیس که در حین انجام عملیات نبود هدف شلیک گلوله قرار گرفت. بر اساس گزارش‌ها بین دو نفر مشاجره اتفاق افتاده و افسر پلیس به قربانی شلیک کرده است. پرونده با اتهام اقدام به قتل به دادگاه ارجاع داده شد. ضارب توسط نیروهای پلیس دستگیر شده و در بازداشت به سر می‌برد".

دیدگاهها