کد خبر : 1837252 | 17 مرداد 1401 ساعت 12:30 | 25.5K بازدید | 7 دیدگاه

سیل تحسین‌ها از هالند؛ او توقف‌ناپذیر است

نمایش درخشان ارلینگ هالند در اولین بازی‌اش در لیگ برتر تحسین بسیاری را به همراه داشت.

سیل تحسین‌ها از هالند؛ او توقف‌ناپذیر است

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی دیروز در اولین بازی‌اش در فصل جدید لیگ برتر در خانه وستهام به پیروزی 2-0 رسید و این ارلینگ هالند بود که با زدن هر دو گل تیمش، ستاره میدان بود.
این ستاره 22 ساله نروژی ابتدا در دقیقه 35 یک ضربه پنالتی گرفت که خودش آن را تبدیل به گل کرد و سپس در دقیقه 65 اختلاف را به دو گل افزایش داد.
همین عملکرد درخشان باعث شد تا بسیاری از چهره‌های سرشناس دنیای فوتبال او را مورد تحسین قرار بدهند.

گری لینه‌کر، آقای گل جام جهانی 1986 و مجری برنامه Match of the day، در توئیتر نوشت:" او توقف‌ناپذیر است. یک مهاجم خوب که آمار گلزنی‌اش بالا خواهد بود. یک استعداد شگفت‌انگیز واقعی."
پی‌یرس مورگان، مجری و روزنامه نگار معروف انگلیسی هم نوشت:" هالند شگفت انگیز است" و در انتهای این توییت کوتاه، یک ایموجی آتش گذاشت.

پابلو زابالتا، مدافع سابق منچسترسیتی و وستهام، نوشت:" چه شروعی در لیگ برتر برای ارلینگ هالند."
آلن شیرر، کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس که با 260 گل زده، بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر است، با تگ کردن هالند، نوشت:" 258 تای دیگر مانده".

جالب اینکه هالند چند روز قبل عکسی از خودش در کنار شیرر منتشر کرده بود و نوشته بود که این ستاره سابق نکته‌هایی در مورد گلزنی به او گوشزد کرده است.
مایکل اوون، دیگر ستاره سابق فوتبال انگلیس، که 150 گل در لیگ برتر زده هم گفت:" این پسر یک ماشین گلزنی کامل است. اگر این نشانه‌ای از اتفاقات پیش رو است، هر مدافعی در لیگ برتر باید نگران باشد."
 

دیدگاهها