کد خبر : 1837479 | 19 مرداد 1401 ساعت 00:09 | 96.6K بازدید | 38 دیدگاه

تأیید صلاحیت تاج، میرشاد و عزیزمحمدی؛

اسامی نامزدهای ریاست فدراسیون مشخص شد

حکم کمیته بدوی درباره کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال توسط کمیته استیناف نیز تأیید شد.

اسامی نامزدهای ریاست فدراسیون مشخص شد

به گزارش "ورزش سه" در شرایطی که همه منتظر اعلام اسامی نفرات واجد شرایط حضور در انتخابات پیش روی فدراسیون فوتبال ایران بودند، لحظاتی پیش این خبر از سوی وبسایت این نهاد در اختیار اهالی فوتبال قرار گرفت تا مشخص شود مطابق انتظار، مهدی تاج، میرشاد ماجدی و عزیزاله محمدی، سه کاندیدایی هستند که برای ورود به کارزار انتخابات تائید شده‌‎اند.

به این ترتیب امیررضا واعظ آشتیانی، علیرضا اسدی و محمد آخوندی که موفق به تکمیل مراحل ثبت نامی خود نشده بودند، حق شرکت در انتخابات را ندارند و رای کمیته بدوی در مورد آنها تغییر نکرده است. این در حالی است که در روزهای اخیر شایعات زیادی پیرامون راه یافتن آنها به مرحله نهایی انتخابات شنیده می‌شد و این سه با طرح شکایت به کمیته استیناف، امیدوار بودند که مسیر حضور در انتخابات را طی کنند.

همچنین اسامی نفراتی که به عنوان نماینده‌ باشگاه‌ها قصد ورود به هیئت رئیسه را دارند نیز اعلام شده که حضور رضا درویش، محمدرضا ساکت و حمیدرضا گرشاسبی مدیران شناخته شده فوتبال باشگاهی ایران جالب توجه است. همچین الهام بصیری نیا مدیرعامل تیم زنان شهرداری سیرجان، حسین پرویزی، اسماعیل حیدرپور و محمد رجاییان دیگر نفرات این بخش از انتخابات خواهند بود.

نکته مهم اینکه اسامی اعلام شده از سوی فدراسیون مربوط به تائید صلاحیت کمیته بدوی و تصمیمات کمیته استیناف است و هنوز تائید صلاحیت نهادهای چهارگانه ذی ربط باقی مانده که ممکن است تغییراتی را در انتخابات ایجاد کند.

در بیانیه فدراسیون فوتبال آمده که حاضران در انتخابات «تا هنگام برگزاری انتخابات و در جریان برگزاری انتخابات از هرگونه اظهار نظر تنش زا در مصاحبه يا مناظره های احتمالی عليه هر شخص حقیقی يا حقوقی» باید امتناع کنند.

انتخابات فدراسیون فوتبال در تاریخ هشت شهریور برای انتخاب جانشین شهاب الدین عزیزی خادم رییس معزول فدراسیون فوتبال و همچنین سایر پست‌های هیئت رییسه برگزار خواهد شد.

دیدگاهها