کد خبر : 1837607 | 19 مرداد 1401 ساعت 21:02 | 9.1K بازدید | 3 دیدگاه

پاس گل ابراهیمی مانع از اولین شکست

الوکره با حرکت تاثیرگذار ملی‌پوش ایرانی خود به یک امتیاز مقابل الغرافه رسید.

پاس گل ابراهیمی مانع از اولین شکست

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از بازی‌های هفته دوم لیگ ستارگان قطر، تیم فوتبال الوکره در حالی که مثل مسابقه گذشته‌اش امید ابراهیمی را در ترکیب ابتدایی داشت، از ساعت ۱۹ امروز در استادیوم خلیفه به مصاف الغرافه و شاگردان آندره‌آ استراماچونی رفت.

شاگردان استراماچونی که در نخستین بازی فصل به برتری مقابل السیلیه رسیده بودند، در نیمه اول دیدار امشب برابر یاران ابراهیمی نیز یک گل زدند و با پیروزی به رختکن رفتند.

نیمه دوم با مالکیت توپ و بازی هجومی الوکره آغاز شد و در دقیقه ۴۸ روی حرکت و پاس تماشایی امید ابراهیمی، این تیم توانست صاحب یک موقعیت تک به تک شود و به گل تساوی مقابل الغرافه برسد.

امید ابراهیمی در شرایطی که ۴ بازیکن الغرافه مقابل او بودند، با دید مناسب و یک پاس در عمق تماشایی، موقعیت‌سازی کرد تا گلسون گل تساوی را بزند

امید ابراهیمی پس از اینکه در میانه زمین صاحب توپ شد، با یک پاس رو به جلوی دیدنی، دالا گلسون را در فرصت تک به تک قرار داد تا این بازیکن با عبور از سد گلر حریف، گل تساوی الوکره را بزند و دروازه شاگردان استراماچونی را باز کند.

تیم فوتبال الوکره پس از اینکه در نخستین بازی فصل به پیروزی ۴ بر ۲ مقابل الدحیل رسید، امروز برابر الغرافه نیز یک امتیاز خارج از خانه به دست آورد تا چهار امتیازی شود و موقتا صدرنشین لیگ ستارگان قطر بماند.

امید ابراهیمی، ستاره ایرانی الوکره که در نخستین بازی فصل یک پنالتی مقابل الدحیل گرفته و یک گل به ثمر رسانده و همچنین در آخرین جدال تیمش برابر شاگردان استراماچونی دو گل زده بود، امروز هم در تقابل با سرمربی سابق خود در استقلال درخشید و یک پاس گل داد تا مانع از برد او و تیمش شود.

ویدئو: 257103

دیدگاهها