کد خبر : 1838205 | 23 مرداد 1401 ساعت 10:20 | 2.3K بازدید | 1 دیدگاه

اینزاگی: با تمام وجود دنبال این پیروزی بودیم

سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر، معتقد است تیمش باید در برابر لچه بهتر بازی می‌کرد.

اینزاگی: با تمام وجود دنبال این پیروزی بودیم

به گزارش "ورزش سه"، اینتر شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته اول لیگ ایتالیا به مصاف لچه رفت و با نتیجه 1-2 برابر این تیم به پیروزی رسید. 
روملو لوکاکو در دقیقه 2، گل اول این تیم را به ثمر رساند اما بازی از سوی حریف به تساوی کشیده شد و این دنزل دومفرایز بود که موفق شد در دقیقه 94 گل پیروزی‌بخش تیمش را وارد دروازه حریف کند. 
اینزاگی پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت:« این همان پیروزی‌ای بود که ما با تمام وجود دنبالش بودیم. این تیم تا لحظه آخر به خودش باور داشت و این نکته مثبت این بازی بود چون ما در دقیقه اول گل زدیم و پس از آن 30 دقیقه سوار بر بازی بودیم و باید عملکرد بهتری از خودمان به نمایش می‌گذاشتیم.»

او با اشاره به شرایط تیمش در این بازی اظهار داشت:«من گزینه‌های بسیاری روی نیمکت داشتم و هرکس وظیفه‌اش را انجام داد. ما این بازی را با حضور هر چهار مهاجم در زمین به پایان بردیم. سبک بازی ما 4-2-4 بود و سعی کردیم تمام قدرت تیم را در محوطه جریمه حفظ کنیم و تا لحظه آخر باور داشته باشیم. البته که تیمی مانند ما باید کار را زودتر از این تمام می‌کرد.»
این مربی ایتالیایی با اشاره به شایعات پیرامون نقل و انتقالات این باشگاه اضافه کرد:« مدیران اینتر به خوبی می‌دانند که من چه شخصیت‌هایی را می‌خواهم. ما در حال کار روی این موضوع هستیم. در موقعیتی قرار داریم که دیگران در حال خرید هستند اما اینتر مدعی قهرمانی است و باید این گروه از بازیکنانش را حفظ کند. ما برای قهرمانی می‌جنگیم، بنابراین وقتی روزنامه‌ها را می‌بینم که دیگران در حال خرید هستند و بازیکنان ما در مسیر جدایی قرار دارند، به هیچ وجه برایم جالب نیست.»

دیدگاهها