کد خبر : 1838288 | 23 مرداد 1401 ساعت 16:25 | 22.6K بازدید | 10 دیدگاه

سجادی: به ایران برگردم، جلساتی را تشکیل خواهم داد

حمایت وزیر‌ ورزش از صدا‌و‌سیما در مقابل سرخابی‌ها

وزیر ورزش و جوانان در گفتگویی به حمایت از صدا و سیما در قبال مجادلات با دو باشگاه بزرگ پایتخت پرداخت.

حمایت وزیر‌ ورزش از صدا‌و‌سیما در مقابل سرخابی‌ها

به گزارش "ورزش سه"، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان که برای حضور در مسابقات کشورهای اسلامی به ترکیه رفته، پس از صعود تیم ملی والیبال به دیدار فینال در گفتگو با دوربین شبکه خبر گفت: جای جامعه ورزش اینجا خالی است که بیایند و از این رقابت‌ها دیدن کنند. به همه شرکت‌کنندگان در همه تیم ها خسته نباشید می گویم. اینکه الحمدالله اکنون در جدول رده بندی در جایگاه دوم ایستاده ایم، حاصل تلاش همه عزیزان است. از کمیته ملی المپیک، رئیس کاروان و همه روسای فدراسیون‌ها تشکر می کنم.

او درباره سطح فنی مسابقات نیز اظهار داشت: در رابطه با کیفیت برگزاری مسابقات باید بگویم همینکه کشورهای اسلامی به میزبانی کشور دوست و همسایه یعنی ترکیه دور هم جمع شدند، مهم است. ما کشورهای اسلامی باید کمی سعه صدر داشته باشیم و با هم دیگر این حس همکاری را تمرین کنیم. ان شالله و در آینده هرچه از سن دوره بازی ها می‌گذرد، به رونق این بازی ها اضافه خواهد شد.

سجادی با اشاره به برگزاری جلسه ای با همتای ترکیه ای خود اظهار داشت: امروز با وزیر محترم ورزش و جوانان ترکیه یک جلسه ۹۰ دقیقه ای و فوق العاده ارزشمند داشتیم که در راستا و در ادامه سفری بود که به اتفاق آقای اردوغان در ایران داشتند و همان موارد را ادامه دادیم و به نکات خیلی جالبی رسیدیم. امیدوارم فردا تیم ملی والیبال هم در فینال قهرمان شود.

وی با درخواست از صدا و سیما درباره پوشش ورزش بانوان گفت: باید از رسانه ملی خواهش کنم تا در خصوص حضور بانوان در این دوره از رقابت‌ها مقداری پردازش ما به این مسئله بیشتر باشد. حضور بانوان والیبالیست، هندبالیست و سایر رشته ها از جمله دو و میدانی و جودو مهم است. آرش میراسماعیلی روز گذشته به من گفت پس از مسابقات آسیایی، این دوره از رقابت‌ها اولین دوره ای بود که به ما اجازه دادند با حجاب اسلامی در مسابقات شرکت کنیم.

او ادامه داد: ایشان به صورت خصوصی به من گفتند که برای حضور بانوان جودوکار ما در بازی ها، موارد و مشکلاتی را ایجاد کرده بودند که با مدیریت، درایت و پیگیری دوستان در فدراسیون این مشکل حل شد و خانمهای جودوکار ما با حجاب اسلامی فراتر از آسیا در این تورنمنت بین المللی شرکت کرده اند.از صدا و سیما خواهش می کنم به شکل ویژه ای به موضوع بانوان بپردازند. من از صدا و سیما تشکر می کنم که همیشه یار و یاور ما بوده اند.

سجادی با اشاره به کشمکش میان صدا و سیما و دو تیم بزرگ پایتخت خاطرنشان کرد: امیدوارم حاشیه‌هایی که در این یکی دو روز گذشته در رابطه با مباحث دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و در خصوص نوع تعامل آنها با صدا و سیما، پیش آمده حل شود. انشالله در یکی دو روز آینده که به ایران برگردم، خودم جلساتی را ترتیب می‌دهم. ما باید صدا و سیما را کنار خودمان داشته باشیم و قول می دهم خودم این اتفاقات اخیر را مدیریت کنم که این سوءتفاهم پیش نیاید.

او در پایان گفت: در هر صورت ما باید با همدیگر بهترین‌ها را برای ورزش کشور رقم بزنیم. خواهشم این است که در رابطه با کیفیت حضور بانوان در این دوره از رقابت‌ها برنامه‌سازی کنیم.

دیدگاهها