کد خبر : 1838319 | 23 مرداد 1401 ساعت 19:19 | 48.5K بازدید | 19 دیدگاه

وداع ستاره سیتی؛ مقصد بارسلونا خواهد بود (عکس)

به نظر می‌رسد برناردو سیلوا، ستاره پرتغالی منچسترسیتی، با انتشار پستی در صفحه توئیتر هواداران این تیم خداحافظی کرده است.

وداع ستاره سیتی؛ مقصد بارسلونا خواهد بود (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، بعد از سپری کردن پنج فصل درخشان و دستیابی به افتخارات فراوان، برناردو سیلوا در آستانه جدایی از منچسترسیتی قرار گرفته است. این وینگر تکنیکی و پرتغالی دیروز و در دیدار این تیم برابر بورنموث در ترکیب ثابت قرار نداشت و در پایان مسابقه، شاهد خداحافظی او با هواداران سیتی در استادیوم اتحاد بودیم. به نظر می‌رسد این باشگاه انگلیسی با بارسلونا برای فروش برناردو سیلوا با رقمی در حدود 80 میلیون پوند به توافق رسیده و این انتقال در روزهای آتی رسمی خواهد شد.

برناردو سیلوا در صفحه خود نوشت: "یک عملکرد درخشان از سوی تیم و یک فضای فوق العاده. همچنین می‌خواهم از همه حاضران در استادیوم برای آن لحظات زیبای توام با عشق و حمایت که به من نشان دادید، تشکر کنم."

بدین‌ترتیب به نظر می‌رسد دوران حضور برناردو سیلوا در لیگ برتر رو به اتمام است و این بازیکن به‌زودی لباس بارسلونا را به تن خواهد کرد. کاتالان‌ها در فصل تابستان امسال و با جذب بازیکنانی چون روبرت لواندوفسکی و رافینیا و همچنین تمدید قرارداد با عثمان دمبله، در خط حمله به‌شدت تقویت شده‌اند و حالا برناردو سیلوا نیز به‌زودی به این جمع اضافه خواهد شد. علی‌رغم اخبار فراوان در مورد مشکلات مالی بارسلونا، این تیم با فعال کردن اهرم‌های اقتصادی موفق به جمع کردن این تیم پرستاره شده است.
 

دیدگاهها