کد خبر : 1838352 | 23 مرداد 1401 ساعت 23:04 | 39.6K بازدید | 14 دیدگاه

کونته: با داور مشکل ندارم، با آن مربی دارم

آنتونیو کونته، سرمربی تاتنهام بعد از تساوی 2-2 تیمش مقابل چلسی در دربی لندن، در کنفرانس خبری پس از بازی شرکت کرد تا درباره این بازی پرحادثه گفت‌و‌گو کند.

کونته: با داور مشکل ندارم، با آن مربی دارم

به گزارش "ورزش سه"،   چلسی و تاتنهام اولین دربی این فصل لندن را در ورزشگاه خانگی چلسی، استمفوردبریج، برگزار کردند. دیداری که در دقیقه 96 با گل نجات‌بخش هری کین برای تاتنهام با تساوی به پایان رسید. یکی از حاشیه‌های مهم این بازی درگیری مربیان دو تیم بود؛ اتفاقی که انتظار می‌رفت در کنفرانس خبری بعد از بازی بیشترین سوال‌ها را به خود اختصاص دهد.

درگیری دو مربی در دقیقه 68 و بعد از به ثمر رسیدن گل اول تاتنهام اتفاق افتاد. بعد از گلی که پیر امیل هویبرگ به ثمر رساند تا بازی 1-1 مساوی شود نیمکت دو تیم با هم درگیر شدند و داور به دو سرمربی کارت زرد نشان داد. این دو مربی در انتهای بازی هم درگیر شدند و تا مرز زد و خورد پیش رفتند. درگیری‌ای که به دریافت کارت قرمز توسط هر دو سرمربی منجر شد.

آنتونیو کونته در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت:" اتفاقی که در پایان مسابقه افتاد مهم نیست. مهمترین چیز، فوتبال است و درباره فوتبال صحبت کردن. بازی سخت و پرتنشی بود. این بازی برای ما واقعا دشوار بود. همه می‌دانند که آنها چه تیم خوبی هستند.

اگر بخواهم با فصل پیش مقایسه کنم کاملا مشخص بود که ما در این بازی عملکردی به مراتب بهتری داشتیم. ولی اگر بخواهم صادق باشم چلسی امروز نشان داد که نسبت به ما تیم بهتری است. ما می‌توانیم بهتر کار کنیم. ولی ما با همین شرایط دو گل زدیم. آن هم در حالی‌که فصل گذشته در سه بازی آخرمان با چلسی به این تیم گل نزده بودیم. از این بازی یک امتیاز گرفتیم و به نظرم نشان دادیم تیم باشخصیتی هستیم. بازیکنان من خواستند تا آخرین ثانیه در بازی بمانند و این شایسته احترام است. ولی بازیکنان من می‌دانند نظرم درباره بازی‌شان چیست. اینکه ما می‌توانیم بهتر از این باشیم.

درباره درگیری با توماس توخل

داور به من کارت قرمز نشان داد ولی او اصلا متوجه نشد چه اتفاقی افتاد که کار به آنجا رسید. ولی خب، باید تصمیم داور را قبول کنم و می‌کنم. باز هم تکرار می‌کنم که مساله بزرگی نیست. مشکل بین من و مربی آن تیم است نه بین من و داور.

شادی بعد از گل نیمکت هر دو طرف خیلی خوب بود (خنده).  اول دویدن و بعد بالا پریدن. حتما می‌توانید درک کنید که در چه شرایطی بودیم. این بازی برای هر دو باشگاه خیلی مهم است.

یک مربی باید همیشه پرشور باشد. نتیجه می‌تواند مثبت یا منفی باشد ولی این شغل و وظیفه شما است و باید نشان بدهید کارتان را با شور و شوق انجام می‌دهید. وقتی هواداران این را ببینند اتفاق خوبی برای تیم می‌افتد. فقط کسی که عاشق کارش است می‌تواند به موفقیت‌های بزرگ برسد.

درگیری با کوواچیچ مهم نیست. وقتی تنش دو طرف به حد بالایی رسیده از این اتفاق‌ها می‌افتد. همه دیدند که دو تیم چطور شادی کردند. طبیعی هم بود چون این بازی برای هر دو باشگاه خیلی مهم بود. و همینطور برای دو مربی".

دیدگاهها