کد خبر : 1838361 | 24 مرداد 1401 ساعت 01:13 | 31.4K بازدید | 8 دیدگاه

پایان حضور کاپیتان تیم ملی در فاینورد؟

احتمال انتقال جهانبخش به یک تیم هلندی

ستاره ایرانی تیم فوتبال فاینورد، مورد توجه باشگاه اوترخت قرار گرفته است.

احتمال انتقال جهانبخش به یک تیم هلندی

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا جهانبخش در شرایطی دومین سال حضورش در فاینورد هلند را آغاز کرده و در دو هفته ابتدایی فصل ۲۳-۲۰۲۲ لیگ اردیویسه برای تیمش به میدان رفته که در هر دو مسابقه مقابل ویتسه و هیرنفین به‌عنوان یار جانشین به کار گرفته شده و فرصت کمی برای خودنمایی داشته است.

وب‌سایت هلندی voetbalprimeur خبر داده باشگاه اوترخت قصد دارد علیرضا جهانبخش را به خدمت بگیرد، اما تا این لحظه هیچ پیشنهاد رسمی به دست مدیران فاینورد نرسیده است.

این وب‌سایت عنوان کرده وینگر راست ۲۹ ساله ایرانی که جایگاه خوبی در ترکیب فاینورد ندارد و باید با سه بازیکن دیگر برای فرصت بازی بجنگند، مدنظر سرمربی اوترخت قرار گرفته و او از انتقال جهانبخش به تیمش ابراز خوشحالی کرده، اما هنوز مشخص نیست این جابه‌جایی انجام شود یا خیر.

بنابر نوشته voetbalprimeur جهانبخش در گذشته نمایش خوبی در تیم‌های نایمخن و آلکمار هلند داشته و در لیگ اردیویسه درخشیده است. او در سومین فصل حضورش در آلکمار، آقای گل این رقابت‌ها هم شد و انتقال میلیون دلاری به برایتون انگلیس را تجربه کرد، اما به خاطر شرایط نامناسب برای بازی در این باشگاه، سال گذشته به فاینورد بازگشت ولی هنوز نتوانسته به فرم قبلی خود برسد.

این وب‌سایت تاکید کرد که کار جهانبخش برای رسیدن به ترکیب با توجه به رقبای او در فاینورد، سخت است و به همین دلیل، بعید نیست به اوترخت برود، اما نکته اصلی اینجاست که هنوز پیشنهاد رسمی به دست فاینورد نرسیده تا برای این انتقال تصمیم‌گیری شود.

دیدگاهها