کد خبر : 1838402 | 24 مرداد 1401 ساعت 11:56 | 1.3K بازدید | 0 دیدگاه

اعلام برنامه هفته‌های نهم تا چهاردهم لیگ برتر فوتسال

سازمان لیگ فوتسال زمان برگزاری دیدارهای شش هفته مسابقات لیگ برتر این رشته را اعلام کرد.

اعلام برنامه هفته‌های نهم تا چهاردهم لیگ برتر فوتسال

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، برنامه هفته‌های نهم تا چهاردهم مسابقات لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است:

هفته نهم

یکشنبه 24 مهر – ساعت 16
گهر زمین سیرجان – صنایع پشتیبان هرمزگان، سالن امام علی (ع) سیرجان
سفیر گفتمان تهران – قند کاترین آمل، سالن شهید قیانوری تهران
مقاومت البرز – فرش‌آرای مشهد، سالن انقلاب کرج

دوشنبه 25 مهر – ساعت 16
سن‌ایچ ساوه – گیتی‌پسند اصفهان، سالن فجر ساوه
چیپس کامل مشهد – کراپ الوند ایرانیان، سالن شهید بهشتی مشهد
زندی بتن کلاردشت – فردوس قم، سالن شهدای چالوس
مس سونگون ورزقان – فولاد زرند ایرانیان، سالن شهید پورشریفی تبریز

هفته دهم

شنبه 30 مهرماه – ساعت 16
قند کاترین آمل – صنایع پشتیبان هرمزگان، سالن پیامبر آمل
فرش‌آرای مشهد – سفیر گفتمان تهران، سالن شهید بهشتی مشهد

یکشنبه اول آبان – ساعت 16
سن‌ایچ ساوه – گهر زمین سیرجان، سالن فجر ساوه
گیتی‌پسند اصفهان – زندی بتن کلاردشت، سالن پیروزی اصفهان
فردوس قم – چیپس کامل مشهد، سالن شهید حیدریان قم
فولاد زرند ایرانیان – مقاومت البرز، سالن دانشگاه آزاد زرند
کراپ الوند ایرانیان – مس سونگون ورزقان، سالن یادگار امام الوند

هفته یازدهم

جمعه 6 آبان – ساعت 17
گهر زمین سیرجان – قند کاترین آمل، سالن امام علی (ع) سیرجان
زندی بتن کلاردشت – سن‌ایچ ساوه، سالن شهدای چالوس
صنایع پشتیبان هرمزگان – فرش‌آرای مشهد، سالن فجر بندرعباس
چیپس کامل مشهد – گیتی‌پسند اصفهان، سالن شهید بهشتی مشهد
سفیر گفتمان تهران – فولاد زرند ایرانیان، سالن شهید قیانوری تهران
مس سونگون ورزقان – فردوس قم، سالن شهید پورشریفی تبریز
مقاومت البرز – کراپ الوند ایرانیان، سالن انقلاب کرج

هفته دوازدهم

پنجشنبه 12 آبان – ساعت 16
زندی بتن کلاردشت – گهر زمین سیرجان، سالن شهدای چالوس
فولاد زرند ایرانیان – صنایع پشتیبان هرمزگان، سالن دانشگاه آزاد زرند
کراپ الوند ایرانیان – سفیر گفتمان تهران، سالن یادگار امام الوند

جمعه 13 آبان – ساعت 16
فرش‌آرای مشهد – قند کاترین آمل، سالن شهید بهشتی مشهد
سن‌ایچ ساوه – چیپس کامل مشهد، سالن فجر ساوه
گیتی‌پسند اصفهان – مس سونگون ورزقان، سالن پیروزی اصفهان
فردوس قم – مقاومت البرز، سالن حیدریان قم

هفته سیزدهم

پنجشنبه 19 آبان – ساعت 16
چیپس کامل مشهد – زندی بتن کلاردشت، سالن شهید بهشتی مشهد
مس سونگون ورزقان – سن ایچ ساوه، سالن پورشریفی تبریز
مقاومت البرز – گیتی‌پسند اصفهان، سالن انقلاب کرج
سفیر گفتمان تهران – فردوس قم، سالن قیانوری تهران

جمعه 20 آبان – ساعت 16
گهر زمین سیرجان – فرش‌آرای مشهد، سالن امام علی (ع) سیرجان
قند کاترین آمل – فولاد زرند ایرانیان/ سالن پیامبر آمل
صنایع پشتیبان هرمزگان – کراپ الوند ایرانیان، سالن فجر بندرعباس

هفته چهاردهم

پنجشنبه 3 آذر- ساعت 16
چیپس کامل مشهد – گهر زمین سیرجان، سالن شهید بهشتی مشهد
قند کاترین آمل – کراپ الوند ایرانیان، سالن پیامبر آمل
سفیر گفتمان تهران – گیتی‌پسند اصفهان، سالن قیانوری تهران

جمعه 4 آذر- ساعت 16
فرش‌آرای مشهد – فولاد زرند ایرانیان، سالن شهید بهشتی مشهد
مس سونگون ورزقان – زندی بتن کلاردشت، سالن پورشریفی تبریز
مقاومت البرز – سن‌ایچ ساوه، سالن انقلاب کرج
صنایع پشتیبان هرمزگان - فردوس قم، سالن فجر بندرعباس.

دیدگاهها