کد خبر : 1838652 | 25 مرداد 1401 ساعت 17:20 | 20.4K بازدید | 21 دیدگاه

پیامد اخراج نونیز؛ 400 پیام تهدیدآمیز برای مدافع پالاس

یواخیم اندرسن، مدافع کریستال پالاس، فاش کرد که بعد از اتفاقات دیدار شب گذشته مقابل لیورپول، 300 تا 400 پیام تهدیدآمیز در اینستاگرام دریافت کرد.

پیامد اخراج نونیز؛ 400 پیام تهدیدآمیز برای مدافع پالاس

به گزارش "ورزش سه"، این مدافع دانمارکی از ابتدای بازی با داروین نونیز، مهاجم اروگوئه‌ای لیورپول، درگیر بود و در نهایت در دقیقه 57، نونیز با سر ضربه ای به صورت اندرسن زد و داور هم با کارت قرمز او را از زمین اخراج کرد. 

این اتفاق خشم هواداران لیورپول در اینستاگرام را به دنبال داشت و اکنون اندرسون فاش کرد که تعداد زیادی پیام توهین‌آمیز دریافت کرده که بعضی از آنها تهدید به مرگ بوده است.
او نوشت:" شب گذشته حدود 300 یا 400 از این نوع پیام‌ها دریافت کردم. درک می‌کنم که شما هوادار یک تیم هستید اما برای حریف کمی احترام قائل شوید و از چنین رفتارهای زشتی در فضای مجازی دست بردارید."

 

"من می‌کشمت، تو و خانواده‌ت رو، همین فردا...می‌بینمت، تو می‌میری"
تو باعث شرمساری هستی، یه آدم گُنده خودت رو روی زمین می‌ندازی، امیدوارم هواپیماتون در برگشت به لندن سقوط کنه"
پس یه نفر رو هل می‌دی، سرش داد می‌زنی اما وقتی برمی‌گرده و جلوت وایمیسته خودت رو مثل یک آدم داغون زمین می‌ندازی؟ چه بچه کوچیکی هستی. یه آدم رقت‌آور. "
"حالا به من گوش کن. من خانواده‌ت رو نمی‌شناسم و اهمیتی هم نمی‌دم بهشون. نمی‌دونم بچه، خواهر یا برادر داری، یا پدر و مادرت زنده هستن یا نه. امیدوارم همه‌تون هاری بگیرین و ذره ذره و دردناک بمیرین."
"تو یه آدم متقلبی که حقته فکت رو خرد کنن. امیدوارم قوزکت خرد بشه و بقیه فصل رو از دست بدی"

اندرسون همچنین تعدادی از پیام‌هایی که برایش ارسال شده بود را منتشر کرد و در پایان نوشت:" امیدوارم اینستاگرام و لیگ برتر کاری در این مورد انجام بدهند."

این در حالی است که این مدافع باتجربه پس از پایان بازی رفتار نونیز را بسیار احمقانه توصیف کرده بود:" من در تمام طول بازی کاملا نزدیک او بودم. من خیلی او را اذیت کردم و مقابل او خوب بودم. فکر می کنم به همین دلیل او کمی از دست من عصبانی شد.
در آن شرایط او با سر به من ضربه زد؛ اول روی یک ارسال و من به او گفتم که این کار را نکند. من از دست او عصبانی بودم. سپس او بار دیگر این کار را کرد و به نظرم خیلی احمقانه بود. یک کارت قرمز واضح."
 

دیدگاهها