کد خبر : 1838712 | 26 مرداد 1401 ساعت 00:02 | 20.6K بازدید | 7 دیدگاه

سسک فابرگاس:

الکساندر آرنولد شبیه دنی آلوس در بارسا است

سسک فابرگاس بعد از تساوی 1-1 لیورپول مقابل کریستال‌پالاس به ستایش از ترنت الکساندر آرنولد پرداخت و بازی‌سازی او در لیورپول را به سبک بازی دنی آلوس در بارسلونا تشبیه کرد.

الکساندر آرنولد شبیه دنی آلوس در بارسا است

به گزارش "ورزش سه"، با اینکه لیورپول و بازیکنانش بعد از تساوی 1-1 مقابل کریستال‌پالاس در هفته دوم لیگ برتر با انتقادهای متعددی روبرو هستند اما سسک فابرگاس یکی از ستاره‌های این تیم را انتخاب کرده و می‌گوید ترنت الکساندر آرنولد در بازی مقابل کریستال‌پالاس عملکردی درخشان داشت.

1735907

فابرگاس عملکرد این دفاع کناری لیورپول را به دوران درخشش دنی آلوس برزیلی در بارسلونا تشبیه کرد. آرنولد تا کنون برای قرمزهای آنفیلد 229 بازی انجام داده و 62 پاس گل داده است. آماری که برای یک مدافع کناری فوق‌العاده است.

1735909

فابرگاس که خود در دوران حضور در تیمهای آرسنال، چلسی و بارسلونا یک بازی‌ساز قهار بود با تعریف از درخشش الکساندر آرنولد می‌گوید بازی ستاره انگلیسی لیورپول او را به یاد درخشش دنی آلوس در بارسلونا می‌اندازد.  سسک در توییتر نوشت:" از زمان دنی آلوس در بارسا هیچ مدافع کناری‌ای ندیده‌ام که دامنه پاس‌هایش اینقدر گسترده باشد".

1735908

ترنت الکساندر آرنولد به خصوص در نیمه اول بازی دیشب بارها و بارها کریستال پالاس را آزار داد و موقعیت‌هایی خطرناک روی دروازه آنها خلق کرد. در یک صحنه پاس  او دقیقا روی سر محمد صلاح فرود آمد ولی ستاره مصری توپ را آرام به جایی فرستاد که دروازه‌بان حریف ایستاده بود.

دیدگاهها