کد خبر : 1839782 | 31 مرداد 1401 ساعت 19:59 | 11.5K بازدید | 4 دیدگاه

ابراز تاسف اتلتیکو؛ هواداران خاطی را تنبیه می‌کنیم

باشگاه اتلتیکو مادرید از درگیری بین یکی از بازیکنان این تیم و گروهی از هواداران افراطی ابراز تاسف کرد و گفت تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده و با خاطیان به‌شدت برخورد می‌کند.

ابراز تاسف اتلتیکو؛ هواداران خاطی را تنبیه می‌کنیم

به گزارش "ورزش سه"، شکست مقابل ویارئال بدترین اتفاق بازی خانگی اتلتیکومادرید در ورزشگاه متروپولیتانو نبود. بعد از سوت پایان مسابقه چندین نفر از هواداران آنتوان گریزمان را هدف گرفته و به او توهین کردند. ماریو هرموسو، مدافع اتلتیکو، که از این اتفاق خشمگین شده بود با گروهی از هواداران افراطی روخی بلانکو درگیری لفظی شدیدی پیدا کرد.

1737653

هرموسو که محصول آکادمی باشگاه رئال مادرید است در حالی مشغول بحث و جدل تند لفظی با این هواداران بود که در نهایت با پرتاب اشیای مختلف از طرف آنها مواجه شد. پخش شدن گسترده صحنه‌های این درگیری باشگاه اتلتیکومادرید را عصبانی کرده است.

اتلتیکو امروز اعلام کرد برای روشن شدن این حادثه تصاویر ضبط‌شده توسط دوربین‌های امنیتی ورزشگاه و دوربین‌های تلویزیونی را بررسی خواهد کرد. باشگاه همچنین از هواداران خواست اگر تصاویری با موبایل خود ضبط کرده‌اند؛ آن را در اختیار اتلتیکو قرار دهند.

1737654

باشگاه اسپانیایی تهدید کرد در صورتی‌که مشخص شد گروهی از هواداران قوانین انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا را نقض کرده‌اند ممکن است آنها را با مجازات‌هایی مثل اخراج از باشگاه و ممانعت از ورود به استادیوم متروپولیتانو جریمه کند.

اتلتیکو در واکنش به حادثه دیروز می‌گوید خشونت را به هیچ‌وجه تحمل نخواهد کرد و تفاوتی بین خشونت فیزیکی و خشونت کلامی قائل نیست. این باشگاه می‌گوید با کمک مسئولین ایمنی ورزشگاه و پلیس به دنبال شناسایی خاطیان است. اتلتیکو اما اشاره‌ای به مقصر بودن بازیکن خود، ماریو هرموسو، نکرد.

دیدگاهها