کد خبر : 1842748 | 17 شهریور 1401 ساعت 15:52 | 22.4K بازدید | 1 دیدگاه

اکبر میثاقیان در مراسم معارفه:

با هدایت داماش به لیگ برتر، خداحافظی می‌کنم

اکبر میثاقیان در سن 69 سالگی هدایت تیم داماش گیلان را برعهده گرفته است، تیمی که فصل قبل با هدایت بهزاد داداش‌زاده از لیگ 3 به لیگ 2 صعود کرده است.

با هدایت داماش به لیگ برتر، خداحافظی می‌کنم

به گزارش "ورزش سه"، به همین خاطر امروز مراسم معارفه سرمربی جدید تیم داماش گیلان در استادیوم سردار جنگل رشت برگزار شد تا اکبر میثاقیان به طور جدی برای هدایت این تیم به لیگ یک استارت بزند.

سرمربی جدید داماش در مراسم معارفه اش خطاب به بازیکنان داماش گفت: ابتدا لازم می‌دانم از زحمات آقای بهزاد داداش‌زاده بابت صعود این تیم به لیگ‌ دو کمال قدردانی و خدا قوت را داشته باشم و بنده اطلاع دارم صعود یک تیم به لیگ‌ بالاتر چقدر سخت است. همیشه گفته‌ام رشت یکی از شهرهایی بود که علاقه به سرمربی‌گری در این تیم را داشتم و امروز اعلام می‌دارم که هدفم صعود با داماش به لیگ‌برتر و خداحافظی‌ام از فوتبال و زمین چمن است.

سرمربی جدید داماش ادامه داد: علاوه بر قدردانی از مالک باشگاه که از جیب در حال هزینه کردن است و همچنین آقای آقازاده که مسئولیت قبول کرده‌اند، باید با هم متحد و یکدل باشیم تا بتوانیم این تیم را به جایگاه اصلی‌اش برسانیم.

در حاشیه این مراسم معارفه، تعدادی از هواداران داماش گیلان با حضور در کنار زمین چمن استادیوم سردارجنگل با اکبر میثاقیان به گفت‌وگو پرداختند که با استقبال گرم سرمربی جدید داماشی‌ها همراه بود.

اکبر میثاقیان پیش از این در برهه ای هدایت تیم ملوان را برعهده گرفته بود. او دوران سربازی هم را در تیم ملوان سپری کرد. هدایت 6 تیم از لیگ یک به لیگ برتر در کارنامه مربیگری اکبر میثاقیان دیده می شود.

1743225

دیدگاهها