کد خبر : 1843223 | 20 شهریور 1401 ساعت 15:13 | 73.2K بازدید | 17 دیدگاه

لیست جدید بدهی عجیب و غریب سرخ‌ها

عجیب‌ترین طلبکار پرسپولیس؛ یحیی خواهان بی ام دبلیو شد!

با انتشار لیست جدید بدهی‌های باشگاه پرسپولیس، اسامی عجیبی در بین آنها دیده می‌شود که در ادامه این گزارش به آنها خواهیم پرداخت.

عجیب‌ترین طلبکار پرسپولیس؛ یحیی خواهان بی ام دبلیو شد!

به گزارش "ورزش سه"، خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس باعث شد تا هواداران و عوام به طور شفاف از شرایط خصوصا مالی این دو باشگاه اطلاع داشته باشند. حسن سایت کدال و بورسی شدن باشگاه پرسپولیس در این است که غیر از لیست هزینه‌ها و خرج و برج باشگاه در امور مختلف و البته مشخص شدن درآمدهای باشگاه، مسائل مهم دیگری مثل دعواهای حقوقی هم روشن می‌شود.

چند روز قبل مدارک تازه‌ای در این سایت مربوط به باشگاه پرسپولیس بارگذاری شد که نشان می‌دهد 19 دعوای حقوقی علیه این باشگاه همچنان در جریان است و رأی نهایی درباره‌شان صادر نشده است. البته طبیعتاً قرار نیست پرسپولیس در تمام این پرونده‌ها بازنده باشد اما مجموع ارقامی که این افراد حقوقی و حقیقی از پرسپولیس طلب دارند کم نیست و همچنان به‌عنوان یک چالش برای این باشگاه به حساب می‌آید. اکنون در این گزارش درباره برخی طلبکاران عجیب و باورنکردنی این باشگاه که دعاوی آنها ثبت شده خواهیم پرداخت.

میلاد غریبی؛ طلبکار 330 میلیونی پرسپولیس
در بین افراد شناخته شده و طلبکارانی که هواداران با آنها آشنایی دارند نام میلاد غریبی، بازیکن سابق سرخ‌ها دیده می‌شود. بازیکنی که در لیگ شانزدهم پرسپولیسی شد اما بعد از یک سال مصدومیت و نیمکت‌نشینی با کمترین زمان ممکن حضور در میدان، این باشگاه را ترک کرد. در دعوای مطرح شده غریبی علیه پرسپولیس، او تقاضای 330 میلیون تومان کرده و این دعوا در جریان است.

سرپرست پرماجرا طلبکار 429 میلیونی پرسپولیس
اسم دیگر و شناخته شده برای هواداران که از این باشگاه طلب کرده، سرپرست اسبق این باشگاه است. سعید شیرینی که در دوره مدیریت محمد رویانیان به این باشگاه ورود کرد و با سمت سرپرستی و معاون اجرایی کار را مدتی دنبال کرد. او اکنون به عنوان مدیر شرکت پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس فعالیت دارد و مطالبات خود را ثبت کرده است.
شیرینی از باشگاه پرسپولیس خواهان طلب 429 میلیونی خود شده است و باید دید این طلب به چه شکل است و آیا پرسپولیس باید پرداخت کند یا خیر.

باز هم پای محمدحسن انصاری‌فرد در میان است
دوره مدیریت محمدحسن انصاری‌فرد بازیکن سابق باشگاه پرسپولیس نیز حسابی خبرساز است. او که با پرونده جذب آنتونی استوکس خبرساز شده بود، اکنون با پرونده‌ای دیگر علیه پرسپولیس نامش به میان آمده است. بانک گردشگری به خاطر قراردادی که در زمان محمدحسن انصاری‌فرد با این اسپانسر بسته شد تقاضای یک میلیارد تومان کرده که این پرونده هم باز و در جریان است.

عجیب و باورنکردنی؛ درخواست BMW توسط یک هوادار
اما شاید عجیب و باورنکردنی‌ترین پرونده شکایت از این باشگاه مربوط به شخصی به نام یحیی خواجه باشد. فردی که خواهان یک دستگاه خودروی بی ام دبلیو از این باشگاه شده است.
ظاهراً این فرد در یک مسابقه تلویزیونی و با قرعه‌کشی برنده این جایزه گرانبها شده و باشگاه بعد از چند سال این جایزه را به او نداده است. البته گفته شده پرداخت این جایزه بر عهده یکی از اسپانسرهای سابق باشگاه بوده که از این کار طفره رفته و پرونده‌ای علیه پرسپولیس باز شده است.
اتفاقی که شاید نمونه آن در هیچ جایی دیده نشود و باید دید این دعاوی به کجا خواهید رسید.

اسپانسر کنونی هم شاکی است!
در بین افراد حقیقی و حقوقی که علیه پرسپولیس طرح دعوی کرده‌اند نام شرکت خدماتی ایرانسل یکی از زیرمجموعه‌های اسپانسر فعلی باشگاه دیده می‌شود که البته رقمی در آن ذکر نشده است. ظاهرا این دعوی به خاطر قرارداد با شرکت مبناتوسعه مبین به‌عنوان اسپانسر مشترک استقلال و پرسپولیس مطرح شده و هنوز به سرانجام نرسیده است.

دیدگاهها