کد خبر : 1844462 | 28 شهریور 1401 ساعت 17:40 | 11.9K بازدید | 4 دیدگاه

آشتی کنان رستمی و هاشمی در فدراسیون وزنه برداری!

چند روز بعد از درگیری به وجود آمده در اردوی تیم ملی، جلسه کمیته انضباطی به محلی برای آشتی کنان دو ملی پوش باتجربه تبدیل شد.

آشتی کنان رستمی و هاشمی در فدراسیون وزنه برداری!

به گزارش "ورزش سه"، جلسه کمیته انضباطی فدراسیون وزنه برداری در خصوص درگیری لفظی به وجود آمده بین کیانوش رستمی و علی هاشمی در اردوی تیم ملی در بابلسر ظهر امروز در محل فدراسیون برگزار شد.
در این جلسه طرفین توضیحات خود را در خصوص اتفاق به وجود آمده بیان کردند، اما طبق اعلام سایت فدراسیون وزنه برداری در نهایت آشتی کرده و فدراسیون را ترک کردند. 
مولازاده، سرپرست کمیته انضباطی فدراسیون وزنه برداری درباره این جلسه گفت: «جلسه خیلی خوبی برگزار شد و در دوره های جدید کمیته انضباطی هدف اصلی ما حفاظت از سرمایه های ملی است. کمیته انضباطی دنبال ایجاد حاشیه نیست. وزنه برداری رشته سختی است و در اردوهای تیم ملی فشار روانی قطعا بیشتر خواهد شد. همان طور که عرض کردم هدف ما حفاظت از این عزیزان است. تک تک این عزیزان که در سراسر ایران تمرین می کنند مورد حمایت ما هستند.»
وی ادامه داد: «توصیه های لازم به این ورزشکاران عزیز انجام شد. برخورد این دوستان هم با هم خوب بود و حرفهایشان را زدند. مطالب را ما شنیدیم و نتیجه نهایی به زودی صادر خواهد شد. درباره مسائلی که در اردو پیش می آید ما خستگی و بار روانی را در نظر گرفتیم. طرفین در جلسه از یکدیگر رسما عذرخواهی کردند و در حضور سرپرست فدراسیون و سایر دوستان این اتفاق افتاد. خدا را شکر برنامه به شکل خوبی پیش رفت و دو طرف از اتفاقاتی که افتاده بود ابراز ندامت کردند.»

دیدگاهها