کد خبر : 1844604 | 29 شهریور 1401 ساعت 15:15 | 55.5K بازدید | 14 دیدگاه

ماموریتم در ورزش مازندران به پایان رسید

رنگرز: منت محمد بنا را می کشیم که برگردد!

حسن رنگرز بعد از قبول کردن سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی، اعلام کرد از سمت خود به عنوان مدیرکلی ورزش و جوانان استان مازندران کنار رفت.

رنگرز: منت محمد بنا را می کشیم که برگردد!

به گزارش "ورزش سه"، حسن رنگرز که امروز سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی را قبول کرد و جای محمد بنا را گرفت، در گفتگو با فدراسیون کشتی اعلام کرده ماموریتش در ورزش استان مازندران به پایان رسیده است. 
دو سال ماموریتم در مازندران تمام شد
خدا را شاکرم که این توفیق را دارم که به عنوان یک عضو کوچک از جامعه‌ی کشتی بعنوان خادم در خدمت این عزیزان هستم. دو سال مأموریت بنده در ورزش استان مازندران امروز به پایان رسید و جا دارد از حمایت های موثر دکتر سجادی وزیر ورزش و جوانان و همراهی صمیمانه دکتر حسینی‌پور استاندار مازندران قدردانی کنم. امیدوار هستم که مردم نجیب استان مازندران دو سال نوکری بنده را بعنوان کوچکترین عضو جامعه بزرگ ورزش استان پذیرا باشند و برای عزیزی که مسئولیت مدیرکل ورزش و جوانان مازندران بعنوان استان برترکشور در ورزش عهده دار می شود، آرزوی موفقیت دارم.
امیدوارم بنا در کمترین زمان برگردد!
باورم این بود و هست که هرچه داریم از کشتی است و همه‌ی ما به کشتی دین داریم و هرجایی که کشتی به وجود ما نیاز دارد بایستی بعنوان یک سرباز و یک خادم هرآنچه داریم در طبق اخلاص بگذاریم و درخدمت باشیم. جا دارد صمیمانه از همه ی خدمات و افتخارات بی نظیر آقای محمد بنا تقدیر و تشکر کنم. در چند روز گذشته خیلی تلاش کردم بعنوان شاگرد ایشان خدمت برسم و کسب رخصت بکنم و از همین جا هم کسب رخصت می کنم و امیدوارم که زمینه بازگشت ایشان در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم شود و قطعا بنده امانت دار این مهم خواهم بود و هرموقع که ایشان اراده کردند قدمشان را بعنوان بزرگ کشتی فرنگی روی چشم خواهم گذاشت و از ایشان تقاضا دارم که مجموعه‌ی کشتی فرنگی را از تجارب گرانبها و مشاوره های خود بی نصیب نکنند و منت ایشان را می کشیم و می دانم که قلب ایشان برای کشتی می تپد و ما هم بعنوان یک شاگرد راه ایشان را ادامه خواهیم داد.
با فوریت باید کار تیم امید را دنبال کنیم
از علیرضا دبیر رئیس فدراسیون و حمید سوریان اسطوره کشتی فرنگی ایران صمیمانه قدردانی می کنم که این فرصت مغتنم را برای کوچترین عضو از خانواده بزرگ کشتی فرنگی فراهم کردند و امیدوارم که در بضاعت خودم ادای دین کنم و با کمک خانواده خوب کشتی فرنگی کشور بتوانیم اتفاقات زیبا را برای کشتی ایران رقم بزنیم و از همه ی مردم خوب کشورم التماس دعا دارم. به هر شکل بنده بایستی روزهای آتی شرایط تغییر و تحول را در ورزش استان مازندران فراهم کنم و طبیعی است که چند روزی را درگیر خواهم بود، ولی با توجه به اینکه رقابت های امیدهای جهان را در پیش داریم با فوریت کار را دنبال کرده و تا پایان هفته جاری اولین اردوی تیم فرنگی امید را برگزار می کنیم و با توجه به ضیق وقت دو اردو را به لحاظ فنی می توانیم برگزار کنیم و امیدواریم حضور شایسته ای را در این رقابت ها به مانند دو سال اخیر داشته باشیم.
از مردم مازندران حلالیت می طلبم
از همه ی مردم خوب مازندران و همه کسانی که همکاری با من داشتند چه در اداره کل و هیئت های ورزشی و ورزشکاران صمیمانه قدردانی می کنم و هرآن چیزی که اتفاق افتاد که خوب بود ماحصل تلاش این عزیزان بود و اگر هم قصوری بود متوجه بنده بوده است و از همه حلالیت می طلبم.

دیدگاهها