کد خبر : 1844628 | 29 شهریور 1401 ساعت 17:50 | 20.8K بازدید | 14 دیدگاه

پس از بازی با رئال همه چیز عوض شد

حتی مدافعان پی اس جی هم به دوناروما اعتماد ندارند

ژروم آلونسو، دروازه بان سابق پی اس جی، معتقد است که جان لوئیجی دوناروما دروازه‌بانی مطمئن برای پاریسی ها نیست و این در بازی برگشت برابر رئال در فصل گذشته ثابت شد.

حتی مدافعان پی اس جی هم به دوناروما اعتماد ندارند

به گزارش "ورزش سه"، فصل قبل مائوریسیو پوچتینو، مربی وقت پی اس جی، در درون دروازه از سیستم چرخشی استفاده می کرد. او سعی داشت جان لوئیجی دوناروما و کیلور ناواس را راضی نگه دارد اما در فصل جاری کریستوف گالتیه، مربی جدید پی اس جی، صراحتا گفت که گلر شماره یک تیمش دوناروماست.

ژروم آلونسو، دروازه‌بان سابق پی اس جی، معتقد است که گالتیه در اطمینان 100 درصدی به دوناروما اشتباه می کند و او دروازه بان مطمئنی برای پی اس جی نیست. آلونسو به لوپاریزین گفت:« پس از بازی برگشت برابر رئال در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، همه چیز عوض شد. حتی من هم سال قبل اعتقاد داشتم که دوناروما باید گلر ثابت پی اس جی باشد اما اشتباه عجیب او برابر رئال باعث شد تا رئال به بازی برگردد و بازی را به سود خود تمام کند. به نظر می رسید کار رئال تمام شده اما همان یک اشتباه باعث شد رئال روند بازی را تغییر بدهد.»

آلونسو ادامه داد:« دوناروما در یورو 2020 درخشان کار کرد و نقش مهمی در قهرمانی ایتالیا داشت. او بهترین دروازه بان رقابت ها معرفی شد ولی پس از بازی با رئال حتی مدافعان پی اس جی هم دیگر به او مثل قبل اطمینان ندارند. آنها قبلا بیشتر به دوناروما پاس می دادند ولی حالا احتیاط می کنند. تا قبل از بازی با رئال وقتی دوناروما درون دروازه بود، مطمئن بودیم که اگر شرایط برای پی اس جی بد پیش برود، حداقل او درون دروازه می تواند نتیجه را حفظ کند اما حالا همه چیز متفاوت است. معتقدم اگر گالتیه همچنان ناواس را روی نیمکت نگه دارد و فقط به دوناروما بازی بدهد، برای پی اس جی گران تمام خواهد شد.»

دیدگاهها