کد خبر : 1845049 | 02 مهر 1401 ساعت 00:15 | 44.7K بازدید | 19 دیدگاه

ایتالیا 1-0 انگلیس: سه‌شیرها در دسته دو اروپا!

انگلیس با شکست 1-0 مقابل ایتالیا، به سطح دوم رقابت های لیگ ملت های اروپا سقوط کرد.

ایتالیا 1-0 انگلیس: سه‌شیرها در دسته دو اروپا!

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان گرت ساوتگیت که در چهار دیدار قبلی شان در لیگ ملت ها تنها دو امتیاز کسب کرده بودند، امشب هم در ورزشگاه سن سیرو مقابل ایتالیا شکست خوردند و سقوط شان به سطح دوم این رقابت ها قطعی شد.

ایتالیا بازی را بهتر آغاز کرد و بازیکنان این تیم در دقایق ابتدایی بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند.

در ادامه بازی متعادل شد و بازیکنان انگلیس هم پیش کشیدند اما حملات دو تیم به موقعیت خاصی منجر نمی شد.  در نهایت نیمه اول بدون گل به پایان رسید.
در نیمه دوم انگلیس شروع بهتری داشت و در دقیقه 51، ارسال خطرناک ریس جیمز می توانست با ضربه سر هری کین به گل اول بازی تبدیل شود اما کاپیتان سه شیرها نتوانست از این فرصت استفاده کند.
چند دقیقه بعد، روی یک حرکت هماهنگ تیمی و ارسال فدریکو دی مارکو، این نیکو بارلا بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او از کنار دروازه انگلیس به بیرون رفت. ضمن اینکه داور هم این موقعیت را آفساید اعلام کرد.
حملات دو تیم ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه 68، سرانجام ایتالیا به گل رسید. روی ارسال لئوناردو بونوچی بود که جاکومو راسپادوری صاحب موقعیت شد و بعد از یک چرخش خوب، با ضربه ای تماشایی توپ را به گوشه دروازه نیک پوپ فرستاد.

بعد از این گل ساوتگیت دست به تعویض زد و جک گریلیش و لوک شاو را به جای کایل واکر و بوکایو ساکا به زمین فرستاد. دو بازیکن تعویضی سه شیرها می توانستند در دقیقه 78 پایه گذار گل تساوی تیم باشند اما ضربات نهایی هری کین را جانلوئیجی دوناروما دفع کرد.
در حالی که انگلیسی ها سخت به دنبال زدن گل تساوی بودند، چیزی نمانده بود که مانولو گابیادینی در دقیقه 85 گل دوم آتزوری را به ثمر برساند اما ضربه او را نیک پوپ در موقعیت تک به تک دفع کرد.
تلاش بازیکنان انگلیس تا آخرین ثانیه ها ادامه داشت و چیزی نمانده بود که در ششمین دقیقه از وقت های تلف شده، روی ارسال ریس جیمز، جود بلینگام با ضربه سر کار را تمام کند اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت و ایتالیا با نتیجه 1-0 به پیروزی رسید. 
 

دیدگاهها