کد خبر : 1845342 | 04 مهر 1401 ساعت 14:56 | 19.9K بازدید | 7 دیدگاه

این تیم فقط برای من نیست؛

شمسایی: بازیکنانی که حق‌شان بود را به آسیا بردم

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران از بازیکنانی که در فهرست جام ملت‌ها قرار گرفتند، دفاع کرد.

 شمسایی: بازیکنانی که حق‌شان بود را به آسیا بردم

به گزارش "ورزش سه"، وحید شمسایی درباره آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال ایران در فاصله دو روز مانده تا نخستین دیدار در جام ملت‌های آسیا در کویت عنوان کرد: همه چیز ایده‌آل است، تیم در آرامش کامل به سر می‌برد و تمرینات به خوبی انجام می‌شود. با تمهیداتی که سرپرست تیم ملی در نظر گرفته‌اند، حسین طیبی و مسلم اولادقباد نیز از اسپانیا به جمع ما اضافه می‌شوند.

او ادامه داد: خوشبختانه همه چیز دست به دست می‌دهد تا با پشت سر گذاشتن بهترین شرایط، برای یک تقابل بسیار جذاب و دیدنی در مسابقات آسیایی آماده شویم. فکر می‌کنم بازیکنانی که حق‌شان بود، به مسابقات آسیایی راه پیدا کردند و امیدوارم خانواده فوتسال بداند که این تیم برای همه است و برای وحید شمسایی شخصا نیست.

سرمربی تیم ملی اضافه کرد: فراموش نکنیم این جوانانی که امروز میانگین سنی‌شان بین ۲۵ تا ۲۶ سال رسیده، مقدمه‌ای برای یک شروع جدید برای نسل بعدی است و امیدوارم بتوانند جای پای بزرگان بگذارند.

شمسایی یادآور شد: همه آسیا سراغ بهترین‌های آسیا را در گذشته می‌گرفتند. تمام آن بازیکنان قدیمی روزی به جای بازیکنان دیگر آمدند، جامعه فوتسال ما باید به این موضوع که جوانان ما با تمام وجود تلاش می‌کنند تا افتخار آفرین باشند، احترام بگذارد. آنچه که برای من حائز اهمیت است، نظم، انضباط و هدفمند بودن کارم بوده و فقط به فوتسال نگاه کردم. من مطمئنم که این جوانان آمده‌اند که کار بزرگی کنند.

دیدگاهها