کد خبر : 1845394 | 05 مهر 1401 ساعت 09:27 | 2.4K بازدید | 1 دیدگاه

حضور تیم ملی هندبال در تورنمنت روسیه یا لهستان

تیم ملی هندبال کشورمان پیش از حضور در مسابقات قهرمانی جهان در یکی از تورنمنت‌های روسیه یا لهستان حضور خواهد یافت.

حضور تیم ملی هندبال در تورنمنت روسیه یا لهستان

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، دور جدید اردوی تیم ملی هندبال مردان از 18 مهر ماه با حضور وسلین، سرمربی اهل مونته‌نگرو در تهران آغاز می‌شود. 

فدراسیون هندبال در تلاش است تا تیم ملی پیش از حضور در مسابقات قهرمانی جهان در یک تورنمنت بین‌المللی حاضر شود‌. در حال حاضر مسئولان فدراسیون در حال بررسی دو تورنمنت روسیه و لهستان هستند تا در نهایت ملی‌پوشان به یکی از این مسابقات اعزام شوند. در تورنمنت روسیه به جز تیم میزبان، ترکیه و بلاروس نیز حضور دارند.

در لهستان دو تورنمنت برگزار می‌شود و احتمال اینکه ایران در این کشور حاضر شود بیشتر است. تیم‌های تورنمنت لهستان نیز از کشورهای حاضر در مسابقات جهانی خواهند بود. تیم ملی هندبال کشورمان در صورت حضور در لهستان، در هر دو تورنمنت شرکت می‌کند و پس از اقامت در این کشور در مسابقات قهرمانی جهان حضور خواهد یافت.

تصمیم فدراسیون هندبال برای حضور در یکی از تورنمنت‌های روسیه یا لهستان در چند روز آینده نهایی می‌شود.

بیست و هشتمین دوره مسابقات قهرمانی جهان مردان از 12 تا 29 ژانویه 2023 (22 دی تا 9 بهمن 1401) به میزبانی مشترک لهستان و سوئد در 9 سالن (4 سالن در لهستان و 5 پنج سالن در سوئد) برگزار می‌شود. ایران در گروه A با اسپانیا،  شیلی و مونته‌نگرو همگروه است.

دیدگاهها