کد خبر : 1845407 | 05 مهر 1401 ساعت 10:54 | 76.4K بازدید | 9 دیدگاه

احتمالی؛ این بازیکنان بدون بازی اتریش را ترک می‌کنند

کارلوس کی‌روش، برای اردوی اتریش و بازی با تیم‌های اروگوئه و سنگال 27 بازیکن را به اردوی تیم ملی فراخواند که در نهایت دو بازیکن نتوانستند راهی اتریش شوند؛ رامین رضاییان و امید نورافکن.

احتمالی؛ این بازیکنان بدون بازی اتریش را ترک می‌کنند

به گزارش "ورزش سه"، با این وجود پیش‌بینی می شود برخی از بازیکنان بدون بازی اردوی تیم ملی را ترک کنند. البته هدف کارلوس کی‌روش از ابتدا هم بازی دادن به همه بازیکنان نبود و می‌خواست شرایط فنی برخی از آنها را در تمرینات ارزیابی کند.

در خط دروازه علیرضا بیرانوند و امیر عابدزاده در بازی نخست به میدان آمدند. البته اگر علیرضا بیرانوند مصدوم نمی‌شد امیر عابدزاده در مصاف با اروگوئه شانس بازی پیدا نمی کرد. گفته می‌شود نظر کارلوس کی‌روش برای بازی امشب روی سیدحسین حسینی است و در این صورت پیام نیازمند بدون بازی برای تیم ملی اردو را ترک خواهد کرد.

در خط دفاعی رامین رضاییان و امید نورافکن در اردوی تیم ملی در اتریش حاضر نشدند. با این وجود هنوز بازیکنانی چون صالح حردانی، مجید حسینی، مرتضی پورعلی گنجی و میلاد محمدی شانس بازی به دست نیاوردند. گفته می‌شود احتمالا در بازی امشب مرتضی پورعلی گنجی در قلب خط دفاعی به جای شجاع خلیل‌زاده یا محمدحسین کنعانی‌زادگان بازی خواهد کرد. در این صورت سه بازیکن دیگر یعنی صالح حردانی، مجید حسینی و میلاد محمدی باید منتظر باشند تا به عنوان بازیکن ذخیره اجازه ورود به میدان را پیدا کنند. البته بعید است همه تعویض های تیم ملی در خط دفاعی باشد و پیش‌بینی می شود در این خط هم دست کم یکی دو بازیکن بدون بازی اردوی تیم ملی را در اتریش ترک کنند.

در خط هافبک امید ابراهیمی و میلاد سرلک دو بازیکنی هستند که در بازی اول در ترکیب تیم ملی حتی به عنوان بازیکن ذخیره هم قرار نگرفتند. این احتمال وجود دارد در بازی امشب یکی از این دو بازیکن به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شود و در این صورت در خط هافبک تنها یک بازیکن بدون بازی اردوی تیم ملی را ترک خواهد کرد.

و اما در خط حمله و در بازی نخست همه بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی (علی قلی‌زاده، علیرضا جهانبخش، مهدی ترابی، مهدی طارمی، کریم انصاری‌فرد، سردار آزمون) به میدان آمدند. در بازی با اروگوئه سردار آزمون در نوک خط حمله بازی کرد و علیرضا جهانبخش و مهدی ترابی به عنوان هافبک های کناری در ترکیب تیم ملی قرار گرفتند و در ادامه کریم انصاری‌فرد، مهدی طارمی و علی قلی‌زاده به عنوان بازیکن جانشین وارد میدان شدند.

در بازی امشب هم کارلوس کی‌روش روی نمایش خوب تیم ملی و نتیجه‌گیری تاکید دارد و بر همین اساس پیش‌بینی می شود تغییرات در ترکیب ابتدایی تیم ملی خیلی زیاد نباشد و اینطور نیست که کی‌روش تیم ملی را با یک ترکیب کاملا دگرگون شده راهی میدان کند.

دیدگاهها