کد خبر : 1845593 | 06 مهر 1401 ساعت 16:23 | 21K بازدید | 7 دیدگاه

تلاش بی اثر؛ چرا بازگشت رونالدو به ایتالیا منتفی شد؟

تلاش ژرژ مندس، مدیر برنامه مشهور و پرتغالی، برای انتقال کریستیانو رونالدو در فصل تابستان بی نتیجه بوده است.

تلاش بی اثر؛ چرا بازگشت رونالدو به ایتالیا منتفی شد؟

به گزارش "ورزش سه"، در تمام طول فصل تابستان شایعاتی در مورد عدم تمایل کریستیانو رونالدو به ماندن در منچستریونایتد و تلاش برای جدایی از این باشگاه منتشر شد. اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و رونالدو بر خلاف میل باطنی اش در اولدترافورد ماندگار شد. حالا  شبکه اسکای اسپورتس ایتالیا در گزارشی مدعی شد ژرژ مندس تلاش فراوانی برای انتقال رونالدو به یک باشگاه جدید در بازار تابستانی انجام داده و البته در نهایت به نتیجه مورد نظر نرسیده است.

1739199

از جمله باشگاه هایی که با آنها تماس گرفته شده، دو تیم ایتالیایی میلان و ناپولی بوده و رونالدو علاقه داشته یک سال بعد از جدایی از یوونتوس، دوباره در سری آ بازی کند. ژرژ مندس به میلان پیشنهاد انتقال رافائل لیائو به پاری سن ژرمن با قیمتی هنگفت در ازای حضور رونالدو در این باشگاه را داده است. اما این گزینه هرگز به طور جدی مورد توجه مدیران روسونری قرار نگرفته و میلان به هیچ وجه تمایلی به فروش رافائل لیائو نداشته است.

در ادامه ژرژ مندس با ناپولی وارد مذاکره شده و به این باشگاه پیشنهاد داده که می تواند ویکتور اوسیمن را با رقم سنگین 100 میلیون یورو به یونایتد ببرد و البته آنها نیز باید رونالدو را به مدت یک فصل و به صورت قرضی جذب کنند. این پیشنهاد مورد توجه ناپولی قرار گرفت، اما آنها اصرار داشت که یونایتد 120 میلیون یورو برای اوسیمن بپردازد و البته 100 درصد دستمزد رونالدو را نیز پوشش دهد که یونایتد این پیشنهاد را رد کرد.

دیدگاهها