کد خبر : 1845664 | 07 مهر 1401 ساعت 03:01 | 161.4K بازدید | 36 دیدگاه

محرمی و حاج‌صفی پای ثابت بودند؛

کی‌روش به ۲ بازیکن دست نزد(عکس)

دو بازیکن تیم ملی ایران به طور کامل در دو مسابقه مقابل اروگوئه و سنگال بازی کردند.

کی‌روش به ۲ بازیکن دست نزد(عکس)

به گزارش "ورزش سه"، دو دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران مقابل اروگوئه و سنگال در حالی انجام شد که کارلوس کی‌روش جدا از اینکه تصمیمی روی استفاده از سید پیام نیازمند، صالح حردانی و میلاد محمدی در هر دو مسابقه نداشت، مدافعان راست و چپ خود را ۱۸۰ دقیقه به کار گرفت.

صادق محرمی که پس از هشت حضور پیاپی به‌عنوان یار ثابت یا تعویضی در مسابقات دینامو زاگرب کرواسی به اردوی اخیر تیم ملی ایران آمده بود، جلوتر از دیگر بازیکنان در هر دو دیدار دوستانه مقابل اروگوئه و سنگال در ترکیب قرار گرفت و در اتفاقی جالب، هر دو بازی را با ۹۰ دقیقه بازی در زمین به پایان رساند.

1748428

این مدافع راست که در دو هفته ابتدایی فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا یکی از بازیکنان اصلی دینامو زاگرب بود، حالا توانسته نظر کارلوس کی‌روش را هم جلب کند و در دو مسابقه دشوار تدارکاتی برای تیم ملی به میدان برود و نمایش تاثیرگذاری داشته باشد.

احسان حاج‌صفی، کاپیتان تیم ملی نیز دیگر بازیکنی است که در هر دو مسابقه دوستانه ایران مقابل اروگوئه و سنگال حضور کامل در زمین داشت و در پُست‌های دفاع چپ و هافبک دفاعی استفاده شد که در هر دو منطقه توانست یکی از بهترین‌ها باشد و در کنار جلوگیری از حملات حریف، یک پاس گل زیبا هم بدهد.

کاپیتان تیم ملی که احتمالا در جام جهانی ۲۰۲۲ نیز مثل دو دوره گذشته جزو نفرات اصلی کارلوس کی‌روش خواهد بود، در حالی دو بازی کامل برای ایران برابر اروگوئه و سنگال انجام داد که پیش از آن هم در تمام ۵ مسابقه فصل جدید سوپر لیگ یونان در ترکیب آ. ا. ک آتن قرار گرفته بود.

1748718

دیدگاهها