کد خبر : 1846217 | 10 مهر 1401 ساعت 21:05 | 9.1K بازدید | 4 دیدگاه

رسمی؛ سرمربی سمپدوریا اخراج شد

باشگاه ایتالیایی سمپدوریا اعلام کرد سرمربی خود را به دلیل نتایج ضعیف و دور از انتظار در فصل جاری اخراج کرده است.

رسمی؛ سرمربی سمپدوریا اخراج شد

به گزارش "ورزش سه"، سمپدوریا امروز در سری آ به مصاف مونزا رفت و در این بازی خانگی مقابل تیمی که برای اولین بار به سری آ صعود کرده متحمل شکست 3-0 شد. این شکست کاسه صبر مدیران سمپدوریا را لبریز کرد تا باشگاه با صدور بیانیه‌ای اعلام کند سرمربی‌اش را اخراج کرده است.

سمپدوریا می‌گوید مارکو جامپائولو را از سمت سرمربی‌گری این تیم اخراج کرده است. علت این اخراج نتایج ضعیف و دور از انتظار تیم در شروع فصل جاری عنوان شده است. رسانه‌های ایتالیایی می‌گویند به زودی کارلو اوستی، مدیر ورزشی باشگاه، هم اخراج خواهد شد.

سمپدوریا با گذشت هشت هفته از شروع فصل جاری سری آ در حال حاضر در قعر جدول قرار دارد. این تیم از هشت هفته تنها دو امتیاز به‌دست آورده که به دو تساوی این تیم مقابل لاتزیو و یوونتوس برمی‌گردد. 6 بازی دیگر سمپدوریا با شکست همراه بوده است.

فلیچه توفانو که دستیار جامپائولو در سمپدوریا بود فعلا به عنوان سرمربی موقت روی نیمکت می‌نشیند تا باشگاه سرمربی بعدی را معرفی کند. رسانه‌های ایتالیایی می‌گویند سرمربی جدید احتمالا فردا معرفی خواهد شد. از کلودیو رانیری و روبرتو دی‌آورسا به عنوان نامزدهای این پست یاد می‌شود.

دیدگاهها