کد خبر : 1846241 | 10 مهر 1401 ساعت 22:50 | 13.6K بازدید | 2 دیدگاه

توقف مسابقه در لیگ یک فرانسه با گاز اشک‌آور (عکس)

دیدار امشب تولوز و مون‌پلیه در لیگ یک فرانسه به دلیل پرتاب گاز اشک‌آور توسط هواداران تیم میهمان با وقفه پانزده دقیقه‌ای مواجه شد.

توقف مسابقه در لیگ یک فرانسه با گاز اشک‌آور (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، تولوز امشب در لیگ یک فرانسه میزبان مون‌پلیه بود. اما هواداران تیم مهمان در جریان مسابقه با پرتاب گاز اشک‌آور باعث شدند بازی از سوی داور به مدت پانزده دقیقه با وقفه مواجه شود.

این حادثه در دقیقه 57 مسابقه رخ داد درحالیکه تولوز با نتیجه 4-1 از مون‌پلیه پیش افتاده بود. پرتاب گاز اشک‌‌آور به سمت سکوهای هواداران تولوز از سوی هواداران مون‌پلیه باعث شد هواداران میزبان گازهای اشک‌آور را با دست گرفته و برای دور کردن از سکوها به درون زمین چمن پرتاب کنند.

بازیکنان دو تیم که تحت تاثیر گاز اشک‌آور قرار گرفته بودند در حالیکه با دست جلوی بینی و دهان‌شان را گرفته بودند نمی‌توانستند به بازی ادامه بدهند. در نتیجه داور در سوت خود دمید و مسابقه به مدت 15 دقیقه متوقف ماند. به درخواست داور بازیکنان فورا به رختکن‌ها هدایت شدند تا آسیب بیشتری نبینند.

بعد از پانزده دقیقه وقتی تیم داوری تشخیص داد فضا برای ادامه مسابقه امن شده است بازیکنان به میدان برگشتند. در ادامه مون‌پلیه یک گل به ثمر رساند ولی در نهایت بازی با پیروزی4-2 تولوز به پایان رسید.

دیدگاهها