کد خبر : 1846547 | 12 مهر 1401 ساعت 18:10 | 36.5K بازدید | 27 دیدگاه

واکنش استقلال به بیانیه گل‌گهر، قضاوت با شما!

باشگاه استقلال با انتشار متنی نسبت به بیانیه باشگاه گل‌گهر سیرجان که امروز منتشر شد واکنش نشان داد.

واکنش استقلال به بیانیه گل‌گهر، قضاوت با شما!

به گزارش "ورزش سه"، ظهر امروز باشگاه گل‌گهر با انتشار فیلمی از اتفاقات کنار زمین دیدار با استقلال و همچنین یک بیانیه اعلام کرد که ریکاردو ساپینتو سرمربی آبی ها با دست، سعید الهویی مربی گل‌گهر را هل داده و شروع کننده ماجرا بوده است.

حالا اما در واکنش به این بیانیه، باشگاه استقلال متنی را در صفحه رسمی خود قرار داده است.

در اطلاعیه باشگاه استقلال آمده است : «باوجود مشخص شدن حقایق و روشن شدن علت اتفاقات حاشیه‌ای دیدار استقلال و گل گهر در برنامه فوتبال برتر، باشگاه گل گهر در بیانیه‌ای عجیب، ادعاهای کذب مربی خود را تکرار کرده است.
در این بیانیه گفته شده سرمربی استقلال مربی گل گهر را هل داده و در فیلمی که منتشر شده هم هیچ چیزی مشخص نیست که این ادعا را ثابت کند.
تلاش‌های بیهوده باشگاه گل گهر برای اتهام زنی به اعضای تیم استقلال در حالی ادامه دارد که به هیچ کدام از سوال‌های مطرح شده در تلویزیون پاسخی ندادند و معلوم نشد نیمکت نشینان گل گهر بعد از اعلام پنالتی درست، هفتاد متر آن طرف‌تر چه می‌کردند و چرا مقابل نیمکت استقلال تجمع کرده و با ادعای کذب خطاب به داور مسابقه، باعث جنجال شدند.
در تصاویر منتشر شده و صحبت‌ها و مصاحبه‌های انجام شده، واقعیت و تخیل کاملا مشخص و از یکدیگر جداست و باشگاه استقلال قضاوت را به هوادارانش و فدراسیون فوتبال واگذار می‌کند.»

دیدگاهها