کد خبر : 1846552 | 12 مهر 1401 ساعت 18:34 | 5.9K بازدید | 9 دیدگاه

نگرش جدیدی را وارد کار کردیم؛

خلیلی: برنامه پنج ساله برای آکادمی پرسپولیس داریم

محسن خلیلی می‌گوید با یک برنامه پنج ساله به دنبال جایگاه بهتر پرسپولیس در رده‌های پایه و همچنین پرورش بازیکن برای تیم بزرگسالان خواهد بود.

خلیلی: برنامه پنج ساله برای آکادمی پرسپولیس داریم

به گزارش ورزش سه، محسن خلیلی، مدیر آکادمی پرسپولیس در حاشیه دربی امیدها در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره پیروزی سرخپوشان در بازی امروز و همچنین دربی جوانان گفت: خدا را شکر بچه‌ها از جان و دل مایه گذاشتند و نتایج خوبی رقم زدند. دو رده قدرتمند لیگ‌های پایه را شکست دادیم. به آرش برهانی عزیز به‌خاطر ساختن این آکادمی و تیم‌های پایه قوی تبریک می‌گویم؛ واقعا در هر چهار رده ما را به زحمت انداختند و به سختی توانستیم در سه بازی شکست‌شان بدهیم و در یک رده هم بازی مساوی شد.

وی افزود: فکر می‌کنم نیم فصل دوم، نیم فصل جذابی برای ما باشد. برای تمام جوان‌هایی که در این عرصه کار می‌کنند و برای تیم‌های پایه زحمت می‌کشند تا آینده‌داران کشور را به سر منزل مقصود برسانند، آرزوی موفقیت می‌کنم.

خلیلی درباره پیشرفت نتایج تیم‌های پایه پرسپولیس نسبت به سال گذشته بیان کرد: من یک برنامه پنج ساله را ترسیم کردم و تحویل باشگاه دادم. سال اول، من زمانی حضور پیدا کردم که کادرفنی و بازیکنان مشخص شده بودند و مقداری هم دیر شروع کردیم اما سعی کردیم با برنامه‌ریزی، روز به روز بهتر شویم و در جدول جایگاهی را به دست بیاوریم که در شان و شخصیت تیم بزرگ پرسپولیس باشد که باعث خوشحالی هواداران شود و یک پشتوانه‌ای هم برای تیم بزرگسالان بسازیم.

او در واکنش به اینکه به دلیل تغییراتی که در کادرفنی تیم‌ها ایجاد کرده بود، تحت فشار بود گفت: تجاربی که به دست آوردیم باعث شد تا تغییراتی ایجاد کنیم؛ البته نه اینکه افرادی که سال گذشته حضور داشتند از لحاظ کیفی پایین باشند اما بالاخره در هر‌ مجموعه‌ای نیاز به تغییرات است و آن عزیزان هم زحمت زیادی کشیدند. با تغییراتی که انجام دادیم نگرش جدیدی را وارد آکادمی کردیم تا انشاالله بتوانیم در سال‌های آینده نتیجه آن را ببینیم.

دیدگاهها