کد خبر : 1846566 | 12 مهر 1401 ساعت 19:20 | 13.6K بازدید | 6 دیدگاه

بایکوت کارشناس تلویزیونی به دلیل انتقاد از مگوایر

رافائل فن‌ در فارت، ستاره سابق هلند می‌گوید شبکه اسکای همکاری با او را برای همه برنامه‌هایش ممنوع کرده و علت این تصمیم شبکه، انتقادهای او از هری مگوایر بوده است.

بایکوت کارشناس تلویزیونی به دلیل انتقاد از مگوایر

به گزارش "ورزش سه"، رافائل فن در فارت، ستاره سابق فوتبال هلند، که بعد از بازنشستگی به عنوان کارشناس با رسانه‌های مختلف همکاری می‌کند از زمانی که در یک برنامه شبکه اسکای با جیمی ردنپ درباره عملکرد هری مگوایر، کاپیتان منچستریونایتد، بحث کرد دیگر در برنامه‌های این شبکه دیده نشده است.

فن در فارت امروز گفت اسکای اسپورتس به همه برنامه‌های شبکه دستور داده از همکاری با او خودداری کنند و علت این تصمیم انتقادهای تند او از مگوایر بوده است.

فن در فارت در این باره گفت:" آن موقع بعد از دیدن بازی‌های مگوایر در لیگ ملتها با پیراهن انگلیس به نظرم رسید که او خوب بازی نمی‌کند. سه ماه بعد مگوایر با رقم عجیب 90 میلیون یورو منتقل شد که به نظر من رقم احمقانه‌ای بود. این حرف را در آن تلویزیون انگلیسی که به عنوان مهمان دعوتم کرده بود؛ گفتم.

بعد از آن دیگر هرگز به شبکه اسکای دعوت نشدم. آن موقع کل انگلیس از دست من به شدت عصبانی شده بودند ولی حالا همه به حرف من رسیده‌اند و دیگر کسی او را دوست ندارد".

دیدگاهها