کد خبر : 1846599 | 12 مهر 1401 ساعت 23:45 | 165.5K بازدید | 16 دیدگاه

۴۵ دقیقه نخست با ۲ گل‌ناسالم و یک پنالتی هدر رفته؛

سرنوشت عجیب گل‌طارمی؛ مردود با اشد مجازات (عکس)

نیمه اول دیدار پورتو و لورکوزن اتفاقات جالبی به همراه داشت که در نوع خود منحصر بفرد بود.

سرنوشت عجیب گل‌طارمی؛ مردود با اشد مجازات (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، نیمه اول دیدار پورتو و بایر لورکوزن در حالی با نتیجه مساوی 0-0 به پایان رسید که در طول 45 دقیقه دو بار شاهد باز شدن دروازه ها بودیم و داور بازی یک پنالتی هم برای میهمان اعلام کرد.
 
در دقیقه 15 بازی بود که تیلور به کمک VAR گل اودوی را مردود اعلام کرد تا پورتو از دریافت گل زودهنگام فرار کند. داور انگلیسی در این صحنه، لحظه توپ گیری آندریچ در میانه میدان را خطا اعلام کرد تا شادی میهمان تنها چند دقیقه به طول انجامد.


 
در شبی که طارمی فیکس بود و سردار روی نیمکت، پورتو در تلاش بود تا به هر نحوی که شده دروازه حریف را تا پیش از پایان نیمه اول باز کند. بعد از چند حمله ناکام، شاگردان کنسیسائو به گل رسیدند و مطابق انتظار، زننده این گل مهدی طارمی بود اما مثل گل یاران آزمون، شادی این گل هم تنها چند دقیقه به طول انجامید و تیلور دوباره برای بررسی صحنه از VAR کمک گرفت.


 
در دقیقه 40 بازی بود که کاستا بعد از مهار ضربه شیک از چند قدمی، خیلی زود ضدحمله سریعی را شروع کرده و توپ را به مهدی طارمی رساند تا گل پورتو را شاهد باشیم؛ پیش از این لحظات اما خطایی داخل محوطه جریمه رخ داده بود که معادله را به کلی تغییر داد؛ برخورد توپ به دست مدافع پورتو در لحظه ارسال توپ در داخل محوطه جریمه، بعد از بررسی صحنه، از سوی تیلور، هند پنالتی تشخیص داده شد تا در واقع، پورتو هم یک گل از دست بدهد و هم در آستانه دریافت یک گل قرار بگیرد؛ یک تصمیم کشنده!


 
پاتریک شیک، مهاجم سرشناس لورکوزن پشت ضربه پنالتی ایستاد اما گویا قرار نبود در 45 دقیقه نخست بازی امشب گلی از خط دروازه ها عبور کند! بعد از مردود اعلام شدن دو گل به کمک VAR، پنالتی شیک هم توسط کاستا مهار شد تا طلسم سنگین دروازه‌ها حداقل تا پایان نیمه اول به جالب ترین شکل ممکن حفظ شود.

دیدگاهها