کد خبر : 1846606 | 13 مهر 1401 ساعت 00:57 | 147K بازدید | 67 دیدگاه

پنالتی بود آقای داور

فریاد خشم ژاوی، بارسلونا قربانی داور و VAR؟ (عکس)

بارسلونا امشب در دیداری حساس با یک گل در زمین اینتر مغلوب شد. در دیداری که چند صحنه بحث‌برانگیز داوری داشت که باعث عصبانیت شدید ژاوی و بارسایی‌ها شد.

فریاد خشم ژاوی، بارسلونا قربانی داور و VAR؟ (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا امشب در سومین بازی از دور گروهی لیگ قهرمانان در ورزشگاه سن سیرو برابر اینتر مغلوب شد. تک گل دقیقه 45 + 2 هاکان چالهان اوغلو تا پایان باقی ماند و بارسا نتوانست در نیمه دوم ورق را برگرداند اما بارسلونا معتقد است که در این بازی اسیر ناداوری شد. داوری این بازی برعهده اسلاوکو وینچیچ اهل اسلوونی بود.

این بازی سه صحنه بحث برانگیز داوری داشت که در دو تای آنها وی ای آر نقش مستقیم را ایفا کرد.

اینتر در دقیقه 23 به یک ضربه پنالتی دست یافت. برخورد توپ به دست اریک گارسیا را داور پنالتی گرفت ولی با دخالت وی ای آر و به دلیل آفساید لائوتارو، این پنالتی پس گرفته شد. در این صحنه بارسلونا مدیون وی ای آر شد.

بارسلونا در دقیقه 67 به گل تساوی رسید اما با دخالت وی ای آر این گل مردود اعلام شد. پدری توانسته بود با اشتباه اونانا و مدافعان اینتر دروازه میزبان را باز کند ولی گل او به دلیل برخورد توپ به دست آنسو فاتی مردود شد. 

ژاوی در این صحنه به داور اعتراض کرد و یک کارت زرد گرفت. او باور نداشت که گل تیمش را وینچیچ در بازبینی صحنه به خاطر برخورد توپ به دست آنسو فاتی مردود کرده است.

اما صحنه بحث برانگیز بازی در دقیقه 92 رخ داد. برخورد توپ به دست دامفرایس، مدافع هلندی اینتر، می توانست برای بارسا یک پنالتی را به همراه داشته باشد اما داوران وی ای آر پس از چند دقیقه معطلی نظری دیگر داشتند و داور نیز برای بازبینی صحنه به کنار زمین نرفت. ژاوی در کنار زمین فریاد می زد که پنالتی رخ داده اما وینچیچ دستور به ادامه کار داد تا بارسا در نهایت میدان را بازنده ترک کند. کارشناسان داوری مارکا و آاس معتقدند که در این صحنه باید پنالتی اعلام می شد.

دیدگاهها