کد خبر : 1846619 | 13 مهر 1401 ساعت 09:52 | 21.2K بازدید | 9 دیدگاه

کابوس بارسا در دفاع: مصدومیت جدی کریستنسن

به نظر می‌رسد که مصدومیت آندریاس کریستنسن، مدافع بارسلونا، جدی است.

کابوس بارسا در دفاع: مصدومیت جدی کریستنسن

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا شب گذشته در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سن سیرو به مصاف اینتر رفت و با نتیجه 0-1 برابر این تیم شکست خورد. 
در حالی‌که چند دقیقه از شروع بازی در نیمه دوم سپری شده بود، کریستنسن به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمش نبود و جایش را به جرارد پیکه داد تا بسیاری از هواداران بارسا و ژاوی را نگران کند. 
با توجه به مصدومیت رونالد آرائوخو و ژول کنده از خط دفاعی این تیم در وقفه دیدارهای ملی، عدم حضور این بازیکن می‌تواند مشکلی جدی برای بارسا در ادامه مسیر پرفشاری که تا پیش از شروع مسابقات جام جهانی 2022 قطر در پیش دارد ایجاد کند و حالا به نظر می‌رسد که این نگرانی چندان هم بی‌مورد نیست. 


این مدافع دانمارکی، در جریان بازی برابر اینتر از ناحیه مچ پای چپ دچار پیچ‌خوردگی شد و به دلیل درد زیادی که داشت زمین بازی را ترک کرد تا درمان را خارج از زمین دریافت کند. 
حالا باشگاه بارسلونا با انتشار بیانیه‌ای مصدومیت او را تایید کرده و مدعی شده است که این مصدومیت از ناحیه رباط است.
در بیانیه رسمی این باشگاه در این‌باره آمده است:« آندریاس کریستنسن، بازیکن تیم اول، از ناحیه رباط بیرونی مچ پای چپ دچار مصدومیت و پیچ‌خوردگی شده است. فردا قرار است آزمایش‌های بیشتری در این زمینه انجام شود تا میزان دقیق این مصدومیت مشخص شود.»
به این ترتیب، باید منتظر باشیم تا مدت زمان دوری این بازیکن از میادین که می‌تواند برای ژاوی دردسرساز باشد به صورت رسمی اعلام شود.

 

دیدگاهها