کد خبر : 1846625 | 13 مهر 1401 ساعت 10:31 | 7.4K بازدید | 5 دیدگاه

الکساندر آرنولد: ارزشم را در زمین نشان دادم

ترنت الکساندر آرنولد، مدافع لیورپول، از این که توانسته است پاسخ انتقادهای اخیر را بدهد خوشحال است.

الکساندر آرنولد: ارزشم را  در زمین نشان دادم

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول شب گذشته در سومین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف رنجرز رفت و موفق شد با نتیجه 0-2 برابر این تیم به پیروزی برسد. 
الکساندر آرنولد، گل اول تیمش را روی یک ضربه آزاد تماشایی وارد دروازه حریف کرد تا نقش مهمی را در کسب سه امتیاز حساس این بازی برای تیمش ایفا کند. 
این بازیکن در چند هفته اخیر با افت فاحشی روبرو شده بود که باعث شد بسیاری از کارشناسان و فوتبال‌دوستان از او انتقاد کنند. بسیاری حتی معتقد بودند که شاید او جایی در فهرست گرت ساوت‌گیت برای جام جهانی 2022 قطر نداشته باشد. 

او پس از پایان بازی شب گذشته به بی تی اسپورت گفت:« مردم حرف‌هایی می‌زنند اما من امروز وارد زمین شدم و ارزشم را برای  لیورپول نشان دادم. من آغاز خوبی از ابتدای فصل نداشتم اما حالا بی‌صبرانه در انتظار ادامه آن هستم.»
الکساندر آرنولد درباره شرایط بازی برابر رنجرز اظهار داشت:« بازیکنان ما نمایش بسیار خوبی را در این بازی ارائه کردند. تساوی روز شنبه برابر برایتون ناامیدکننده بود اما ما هرگز دست از پرس کردن برنداشتیم. امروز توانستیم نشان دهیم که این تیم از کیفیت بالایی برخوردار است. آغاز خوبی داشتیم و خوب هم ادامه دادیم. در نیمه دوم فرصت‌هایی به حریف دادیم اما فکر می‌کنم در مجموع موفق شدیم که یک بازی خوب در حد استاندارهای لیورپول داشته باشیم.»

 

دیدگاهها