کد خبر : 1846761 | 14 مهر 1401 ساعت 11:41 | 25.5K بازدید | 7 دیدگاه

عبور فروزان از استقلال با یک اتفاق تکراری(عکس)

استقلال برای دومین دیدار پیاپی مقابل گل‌گهر صاحب ضربه پنالتی شد و سه امتیاز را به دست آورد.

عبور فروزان از استقلال با یک اتفاق تکراری(عکس)

به گزارش "ورزش سه"، گل‌گهر سیرجان در شرایطی متحمل شکست در دیدار اخیرش مقابل استقلال شد که در دو تقابل برابر آنها سه پنالتی داده که در نوع خود عجیب و جالب توجه است ولی با این وجود جدال اخیر دو تیم می‌توانست پُرگل‌تر باشد که واکنش گلر اسبق آبی‌ها مانع از این اتفاق شد.

استقلال پس از اینکه در دیدار برگشت فصل گذشته مقابل گل‌گهر دو ضربه پنالتی به دست آورد که یکی از آنها را محسن فروزان مهار کرده بود، در بازی هفته قبل هم با یک پنالتی در دقایق پایانی، به برتری خارج از خانه دست یافت و احتمال داشت پس از آن هم به گل سوم برسد که گلر سیرجانی‌ها با واکنش خود این اجازه را به تیم سابق خود نداد.

1750679

فروزان در لحظات پایانی دیدار مقابل استقلال که رضا میرزایی با سرعت بالا وارد محوطه گل‌گهر شده و در موقعیت تک به تک قرار گرفته بود، واکنش خوبی روی شوت مهاجم آبی‌ها داشت تا برتری این تیم پُر‌گل‌تر نشود.

گل‌گهر سیرجان در شرایطی مقابل استقلال مغلوب شد که در دو دیدار پیش از آن کلین‌شیت کرده بود و حالا نیز فروزان امیدوار است با عبور از جدال با آبی‌پوشان، در مسابقه فردا مقابل نفت مسجدسلیمان دوباره دروازه خود را بسته نگه دارد.

دیدگاهها