کد خبر : 1846780 | 14 مهر 1401 ساعت 13:01 | 36.3K بازدید | 25 دیدگاه

یک مصدوم جدید به بیمارستان بارسلونا اضافه شد!

فرانک کسیه، هافبک جنگنده و جدید بارسلونا، به لیست طولانی مصدومان این باشگاه پیوست.

یک مصدوم جدید به بیمارستان بارسلونا اضافه شد!

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا در هفته های اخیر و بخصوص در مقطع تعطیلات ملی درگیر بحران عجیب مصدومیت های متوالی بازیکنان خود شد و حالا ژاوی بخشی از ترکیب خود را برای هفته های دشوار و حساس پیش رو در اختیار ندارد. فرانک کسیه، هافبک ساحل عاجی و جدید بارسلونا که در فصل تابستان و از میلان به این تیم ملحق شد، در نیمه دوم دیدار این هفته این تیم در لیگ قهرمانان مقابل اینتر به میدان رفت و البته بازی را با کشیدگی ران پای خود و مصدومیت به پایان رساند.

در بیانیه باشگاه آمده است: "فرانک کسیه، بازیکن تیم بارسلونا، دچار مصدومیت عضلانی ران پای راست شده است. این بازیکن فعلا از میادین دور خواهد بود و زمان ریکاوری فرانک کسیه تعیین می کند که او چه زمانی می تواند در ترکیب قرار بگیرد."

برخی اخبار حاکی از آن است که این بازیکن بین یک هفته الی 10 روز از ترکیب دور خواهد بود و البته قطعا مشکلی برای حضور در دیدار حساس ال کلاسیکو برابر رئال مادرید ندارد. بارسلونا در روزهای اخیر هفت بازیکن را از دست داده و رونالد آرائوخو، ژول کُنده، هکتور بیرین، فرانکی دی یونگ، ممفیس دیپای را در اختیار ندارد و همچنین آندریاس کریستنسن که در بازی مقابل اینتر دچار پیچ خوردگی مچ پا شد. در این مقطع دشوار‍ بارسلونا به خصوص در لیگ قهرمانان، این بدترین خبر ممکن برای ژاوی و کادر فنی این باشگاه است.

دیدگاهها