کد خبر : 1846946 | 15 مهر 1401 ساعت 16:35 | 6.6K بازدید | 9 دیدگاه

کاپیتان آبی‌ها در ترکیب اصلی فولاد

وریا پس از 2808 روز در لباس حریف استقلال

وریا غفوری برای اولین بار پس از جدایی از استقلال، مقابل این تیم قرار خواهد گرفت.

وریا پس از 2808 روز در لباس حریف استقلال

به گزارش "ورزش سه"، استقلال و فولاد در شرایطی به مصاف هم می روند که دیدار 2 تیم تحت تأثیر حضور وریا غفوری در ترکیب خوزستانی هاست. کاپیتان سابق آبی‌پوشان در تابستان امسال و پس از 6 فصل حضور در این تیم، جدا شد و برای ادامه فوتبالش به اهواز رفت.

حالا و با اعلام رسمی ترکیب فولادی‌ها، وریا از ابتدا به میدان می‌رود تا مقابل تیم سابقش قرار بگیرد. اتفاقی که هواداران استقلال در سالهای گذشته به آن عادت نداشته‌اند و غفوری امروز با لباس قرمز، وارد استادیوم آزادی خواهد شد.

نکته جالب اینکه از آخرین رویارویی وریا برابر استقلال، 7 سال و 8 ماه و 8 روز می‌گذرد. در لیگ چهاردهم و در نخستین فصل حضور این بازیکن در سپاهان، او در استادیوم آزادی و در مسابقه برگشت، برابر آبی‌پوشان پایتخت به میدان رفت. دیداری که با گل دقیقه 94 امید ابراهیمی، با نتیجه 2 بر یک به سود شاگردان امیر قلعه‌نویی به پایان رسید.

آن بازی در تاریخ 10 بهمن 1393 برگزار شد و در لیگ پانزدهم، وریا در 2 بازی رفت و برگشت برابر استقلال غایب بود و سرانجام در ابتدای لیگ شانزدهم راهی استقلال شد تا بدین شکل آخرین تقابل غفوری با آبی‌های پایتخت به 2808 روز پیش بازگردد. رکوردی که امروز شکسته می شود و او این بار با لباس فولاد، برابر تیم سابقش قرار خواهد گرفت.

دیدگاهها