کد خبر : 1847753 | 20 مهر 1401 ساعت 12:31 | 37.2K بازدید | 17 دیدگاه

غلامپور: به آنها ربطی ندارد که علیه ما حرف می‌زنند

مربی استقلال و پاسخ تند به چند مصاحبه از ذوب‌آهن

مربی دروازه‌بان‌های استقلال نسبت به مصاحبه‌های روزهای گذشته اعضای کادرفنی ذوب‌آهن موضع‌گیری کرد.

مربی استقلال و پاسخ تند به چند مصاحبه از ذوب‌آهن

به گزارش "ورزش سه"،‌ بعد از ماجراهای دیدار استقلال و فولاد و اعتراض شدید آبی های پایتخت به داوری این مسابقه طی روزهای گذشته شاهد انجام مصاحبه هایی از اعضای کادرفنی تیم ذوب‌آهن در این خصوص بودیم. مربیان تیم ذوب‌آهن که روز جمعه با استقلال مسابقه دارند، در مصاحبه های پرتعداد خود اعلام کردند که نگران داوری این بازی هستند و ابراز امیدواری کردند که اعتراض های استقلال روی داور بازی جمعه تاثیر نگذارد.

این صحبت‌ها حالا با واکنش اعضای تیم استقلال مواجه شده است. بهزاد غلامپور، مربی دروازه‌بان‌های استقلال، در مصاحبه ای که امروز با سایت باشگاه انجام داده، در این خصوص صحبت کرده است.

غلامپور گفته است: این هفته مقابل ذوب آهن قرار می‌گیریم که تیم خوب و قابل احترامی است. بازی خارج از خانه شرایط خاص خود را دارد اما استقلال برای کسب پیروزی و ۳ امتیاز تمرین می‌کند و به زمین می‌رود.

1736394

او به مصاحبه برخی از اعضای تیم ذوب آهن اشاره و اظهار کرد: از شنیدن این حرف‌ها متاسفم. نمی‌دانم چرا برخی اعضای این باشگاه شروع به مطرح کردن حرف‌هایی کرده‌اند که اصلا فنی نیست. چرا مربیان و بازیکنان ذوب آهن به خود اجازه می‌دهند در مورد تیم ما این صحبت‌ها را مطرح کنند؟ اشتباهات داوری در بازی‌های قبلی استقلال که همه کارشناسان هم آن را تایید کرده‌اند، چه ربطی به آن‌ها دارد؟

غلامپور در بخش بعدی حرف‌هایش گفت: همه خواست ما اجرای عدالت و مساوات برای همه تیم‌هاست و ذوبی‌ها می‌خواهند از آب گل‌آلود داوری برای خود ماهی بگیرند. بهتر است تمرکز مربیان این تیم روی کار خودشان باشد و به جای سعی در اثرگذاری روی داور، بگذارند بازی شرایط عادی خود را داشته باشد. مطمئنم کمیته داوران تحت تاثیر جو‌سازی ذوبی‌ها قرار نمی‌گیرد.

مربی دروازه‌بان‌های استقلال در پایان درباره شرایط تیمش قبل از مسابقه با ذوب‌آهن اضافه کرد: شرایط استقلال خوب و ‌مطلوب است. روند رو به رشدی داریم و بازی به بازی بهتر می‌شویم. کارشناسان و هواداران هم به این پیشرفت استقلال اذعان دارند و همه تلاش مجموعه تیم و باشگاه همین است که همین شرایط را بهتر کنیم و در بازی‌های بعدی برنده باشیم.

دیدگاهها