کد خبر : 1849079 | 28 مهر 1401 ساعت 00:47 | 39.7K بازدید | 21 دیدگاه

از رأی دادگاه CAS شوکه شدم

پادوانی: وکلایم در پی اقدامات بعدی هستند

پادوانی می گوید که استقلال در فصل گذشته قهرمان شده است و انتظارات از این تیم بالا است.

پادوانی: وکلایم در پی اقدامات بعدی هستند

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته و پس از کش و قوس فراوان، رأی پرونده جنجالی لئاندرو پادوانی اعلام شد. این بازیکن در تاریخ 5 اسفند 96 و در جریان دیدار برابر فولاد، دچار مصدومیت شدیدی از ناحیه نخاع شد و پس از آن، هرگز نتوانست به میادین بازگردد.

پادوانی که از آن روز تاکنون زندگی خود را روی ویلچر می گذراند، با ارائه شکایتی از باشگاه استقلال، خواستار دریافت غرامت سنگین 9 میلیون دلاری شده بود. اعلام رأی این شکایت ماه ها به طول انجامید تا بالاخره روز گذشته و با اعلام رأی دادگاه CAS، ادعای مدافع برزیلی رد و استقلالی ها برنده این پرونده شدند.

پادوانی که 2 روز پیش نیز با به دنیا آمدن فرزندش پدر شده بود، در گفتگویی پاسخگوی سوالات خبرنگار ورزش سه بود که در زیر می خوانیم:

1754865

* بالاخره رأی دادگاه CAS نیز اعلام شد و پاسخ نهایی، چیزی نبود که تو در انتظارش بودی.
از اینکه دادگاه CAS در سوئیس پرونده من را رد کرده، سورپرایز شده ام. وکلای من در حال بررسی اقدامات قانونی بعدی هستند که باید اتخاذ شود.

*  در مورد استقلال صحبت کنیم. ریکاردو ساپینتو به عنوان سرمربی انتخاب شده. چه نظری در این خصوص داری؟
در مورد آقای ساپینتو نیز امیدوارم که او بتواند بهترین ترکیب را برای استقلال پیدا کند و تیم خوب بازی کند، چون استقلال در فصل گذشته قهرمان شده است و انتظارات از این تیم بالا است.

* ساپینتو در ابتدای فصل از تلاش برای کسب چهار عنوان قهرمانی خبر داده بود. به نظرت این امر میسر است؟
تفاوت زیادی بین گفته ها و عملکرد وجود دارد. برای اینکه گروه یا تیم را تحت کنترل خود داشته باشد، نباید بازیکنان مهم را از دست بدهد اما در فوتبال هر چیزی ممکن است.

1754866

* مدیرعامل استقلال نیز تغییر کرد و علی فتح الله زاده ریاست باشگاه را برعهده گرفت.
من او را نمی شناسم اما امیدوارم که مدیریت خوبی را برای باشگاه استقلال داشته باشد.

* در آستانه آغاز جام جهانی هستیم. مردم برزیل از تیته، سرمربی تیم، رضایت دارند؟
مربیگری فوتبال یک حرفه سخت است. هواداران خواسته های زیادی دارند و شما نمی توانید همه آنها را راضی کنید. اما انتقاداتی نسبت به سرمربی وجود دارد. چرا که در جام جهانی 2018 نتوانست نتایج خوبی کسب کند.

* چقدر برای برزیل شانس قهرمانی متصور هستی؟
بازیکنان فعلی برزیل به خوبی بازیکنان گذشته نیستند. امروزه، فوتبال بیشتر نیاز به کیفیت بدنی دارد و این موضوع کمی با جادوی فوتبال برزیل فاصله دارد.

1754867

* کریم بنزما هم برنده توپ طلا شد. به نظرت او شایسته این عنوان بود؟
انتخاب توپ طلا برای بنزما منصفانه بود و شما باید به کسانی که فصل عالی را پشت سر گذاشته اند، جایزه بدهید.

* به عنوان سوال پایانی، چه نظری درباره بازگشت کارلوس کی روش به تیم ملی ایران داری؟
فوتبال تغییرات زیادی کرده است. خیلی از تیم ها، بازیکنانی دارند که در رقابت های مختلف بین المللی شرکت می کند و این خوب است چرا که با داشتن تجربه حضور در خارج از کشور، وارد تیم های ملی می شوند و این می تواند در رقابتی مانند جام جهانی کمک کننده باشد. کارلوس کی روش، تجارب زیادی دارد و بازیکنان ایرانی را می شناسد. بنابراین تیم ملی ایران با شانس زیادی برای صعود به مرحله بعد که هدف اصلی است، وارد جام جهانی قطر می شود.

1754868

گفتگو و ترجمه از کیوان رشیدی نسب

دیدگاه‌ها