کد خبر : 1850436 | 06 آبان 1401 ساعت 08:00 | 68.9K بازدید | 16 دیدگاه

اسکولز: آنتونی مانند یک دلقک است!

پس از برد یونایتد مقابل شریف، حرکات تکنیکی و بی ثمر آنتونی دوس سانتوس در نیمه اول از نگاه پل اسکولز احمقانه به نظر می رسید.

اسکولز: آنتونی مانند یک دلقک است!

به گزارش ورزش سه، دو باشگاه منچستر یونایتد و شریف تیراسپول در دور پنجم رقابت های لیگ اروپا به مصاف یکدیگر رفتند که نتیجه آن بردی نسبتا راحت و قابل پیش بینی برای شیاطین سرخ بود.

در این دیدار منچستری ها کاملا صاحب توپ و میدان بودند و تا قبل از گل اول بازی که در دقیقه 43 به ثمر رسید بارها شانس خود را جهت گلزنی امتحان کردند اما ناکام بودند.

در این بین که منچستری ها نسبت به حریف خود کاملا سر بودند، دقیقه 37 ام بازی توپ در شرایطی به آنتونی رسید که اصلا تحت فشار نبود و کاملا آزادی عمل داشت.

سپس این وینگر برزیلی فرصت را غنیمت شمرد و حرکت تکنیکی 360 درجه ای خودش را در الدترافورد به رخ همگان کشید و هواداران سرخ پوش را به وجد آورد. اما در ادامه همان صحنه پاسی ضعیف برای کاسمیرو ارسال کرد و نهایتا توپ راهی اوت شد.

1745562

این صحنه برخلاف اینکه برای برخی از هواداران شیاطین سرخ جالب بود، به هیچ وجه نظر پل اسکولز را جلب نکرد و حتی در مصاحبه با BT Sport از این حرکتِ آنتونی انتقاد کرد و گفت:

" من واقعا متوجه نمی شوم! او در زمینِ بازی چه کاری انجام می‌دهد؟

این حرکاتِ عجیب او فقط جنبه نمایشی دارد و کاملا مسخره است.

آنتونی در زمین جنگندگی لازم را نداشت و هیچ کسی را هم سرگرم نکرد! "

در ادامه ویدیویی نیز از تن هاخ منتشر شده که پس از تماشای حرکتِ به اصطلاح تکنیکیِ آنتونی، سری تکان می دهد و نا امید می شود.

در نهایت این سرمربی، هنگام شروع نیمه دوم آنتونی را بیرون کشید و راشفورد را جایگزین او کرد. این تعویض باعث شد تا خبرنگاران دلیل این تعویض را به حرکتِ بی ثمر آنتونی ربط دهند اما کلانترِ جدید منچستری ها، این مورد را رد کرد و تعویض آنتونی را تاکتیکی قلمداد کرد.

منچستر و رئال سوسیداد از گروه خود به دور حذفی لیگ اروپا صعود کردند و در گام بعدی، یونایتدی ها در رقابت های پریمیر لیگ انگلستان می بایست در  الدترافورد از وستهام و تیم آقای دیوید مویس پذیرایی کنند.

دیدگاهها