کد خبر : 1850572 | 06 آبان 1401 ساعت 20:58 | 19.9K بازدید | 14 دیدگاه

کلوپ: مدعی زیاد است اما لیورپول بین آنها نیست

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، معتقد است که رقابت برای قهرمانی این فصل لیگ برتر بیشتر شده است.

کلوپ: مدعی زیاد است اما لیورپول بین آنها نیست

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول روز شنبه در چارچوب رقابت‌های هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه آنفیلد میزبان لیدز خواهد بود. 
آنها این فصل شرایط سختی را تجربه کرده و روند پر فراز و نشیبی را طی کرده‌اند. شکست هفته گذشته برابر تیم قعر جدولی ناتینگهام فارست باعث شد که انتقادها از عملکرد این تیم شدت بگیرد اما در عین حال، پیروزی برابر آژاکس در لیگ قهرمانان در اواسط هفته خبر خوبی بود که صعودشان به مرحله یک هشتم این رقابت‌ها را قطعی کرد. 
کلوپ در نشست خبری پیش از بازی برابر لیدز به خبرنگاران گفت:« من به دلایل متفاوتی به شرایط کلی لیگ در حال حاضر فکر نمی‌کنم اما لیدز را دیدم و سه بازی آخر این تیم را هم تماشا کردم و متوجه تفاوت زیادی که بین عملکرد آنها و نتایجی که می‌گیرند شدم.»

1756583
این مربی آلمانی درباره شرایط بازیکنان و مصدومان تیمش اظهار داشت:« تیاگو در آستانه بازی فردا بار دیگر به جمع ما برگشته است. انتظار می‌روند که جوردن هندرسون پس از مشکلی که در زانوی پایش داشت نیز شرایط خوبی داشته باشد. نبی کیتا و جوئل ماتیپ هنوز آماده بازگشت به زمین نیست و نیازی نیست که مدتی هم درباره دیوگو ژوتا و لوییز دیاز چیزی بپرسید.»
او درباره شرایط این فصل لیورپول اضافه کرد:« ما در این فصل بارها 0-1 عقب افتادیم. شرایط واضح است. برابر فارست بازی خوبی ارائه دادیم و نباید شکست می‌خوردیم. همیشه لازم نیست برای پیروزی فوق العاده بود و ما برابر فارست عالی نبودیم اما باید می‌بردیم. ما باید فردا با شرایط متفاوتی به زمین برویم.»
سرمربی لیورپول همچنین در پاسخ به این سوال که آیا رقابت در لیگ برتر بیشتر شده است ادامه داد:« بله اینطور فکر می‌کنم. منچسترسیتی حالا دیگر تنها مدعی اصلی و صدرنشین نیست. تیم‌های بسیاری در نزدیکی صدر جدول قرار دارند. مشکل این است که لیورپول جایی بین آنها ندارد.»

 

دیدگاهها