کد خبر : 1850603 | 07 آبان 1401 ساعت 04:34 | 45.2K بازدید | 21 دیدگاه

راهنمایی نامحسوس از میان دیواره دفاعی حریف

مهندس تراکتور حین بازی تدریس هم می‌کند

هفته یازدهم لیگ برتر با ثبت هفتمین پاس گل ریکاردو آلوز همراه بود تا این بازیکن در جدول پاسورها، دست‌نیافتنی‌تر شود.

مهندس تراکتور حین بازی تدریس هم می‌کند

به گزارش "ورزش سه"، ریکاردو آلوز خیلی زود، حتی از آن چه که خودش و بردیف انتظارش را داشتند، در ترکیب تراکتور جا افتاد. او نیامده به همه‌کاره میانه میدان در تیم جدیدش تبدیل شد و اینک با 7 پاس گل در 11 بازی، پاسور اول لیگ بیست و دوم است.

تنها چند دقیقه از بازی تراکتور و ملوان گذشته بود که میزبان صاحب یک ضربه ایستگاهی شد. طبق عادت، آلوز پشت توپ ایستاد و با یک ارسال نرم و دقیق زمینه‌ساز گل اول تیمش شد. این کار خیلی راحت و بی‌نقص انجام شد؛ همان چیزی که هافبک پرتغالی متخصص آن است. آلوز گویی که یک خط‌کش به پا بسته که هر کجا دلش می‌خواهد توپ را فرستاده و به قدری خوب این کار را انجام می دهد که گاهی هم‌تیمی‌هایش چاره‌ای جز گل کردن توپ ندارند!

آلوز در بازی با ملوان، سازنده تک گل تیمش بود. او در جریان بازی بارها سعی کرد تا گل های دیگری نیز برای مهاجمان بسازد اما مدافعان ملوان با همه وجود دفاع کرده و تک امتیاز را تا پایان حفظ کردند. البته در طول بازی، ریکاردو آلوز تنها زننده ضربات ایستگاهی تراکتور نبود. در بعضی از این ضربات که نیاز به قدرت بیشتری داشت، شاهد حضور رضا اسدی پشت توپ بودیم.

آلوز در این لحظات هم از تخصص بالای خود به نفع تیم بهره برد و مطابق تصاویر در حال نشان دادن بهترین زاویه و سبک ضربه ممکن به رضا اسدی است که پشت توپ ایستاده است. آلوز که خود تاکنون گلی به ثمر نرسانده، در صحنه یاد شده سعی داشت تا هم‌تیمی خود را برای گل کردن توپ راهنمایی کند اما ضربه هافبک دفاعی گلزن تراکتوری‌ها جایی در چارچوب نداشت.

دیدگاهها