کد خبر : 1853212 | 21 آبان 1401 ساعت 20:48 | 64.9K بازدید | 17 دیدگاه

پیام فیرمینو برای سرمربی برزیل از آنفیلد (عکس)

روبرتو فیرمینو که برای حضور در جام جهانی به تیم ملی برزیل دعوت نشده است با گلزنی در دیدار امشب لیورپول پیامی برای تیته، سرمربی سلسائو، فرستاد.

پیام فیرمینو برای سرمربی برزیل از آنفیلد (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، بعد از معرفی رسمی فهرست بیست و شش نفره تیم ملی برزیل برای حضور در جام جهانی 2022 قطر یکی از جنجالی‌ترین نکات این فهرست عدم حضور نام روبرتو فیرمینو، مهاجم لیورپول، در فهرست تیته بود.

فیرمینو در روزهای بعدی واکنشی احساسی به این موضوع نشان داد و با اینکه به صراحت از کسی نام نبرد و برای سلسائو آرزوی موفقیت کرد ولی مشخص بود که از دعوت نشدن به تیم ملی بسیار ناراحت است.

فیرمینوی 31ساله امشب در دیدار لیورپول و ساوتهمپتون انگیزه زیادی داشت تا در آخرین بازی لیورپول پیش از جام جهانی پیامی برای تیته ارسال کند. او خیلی زود و در دقیقه 6 موفق شد برای قرمزهای آنفیلد گلزنی کند. لیورپول صاحب یک ضربه آزاد شد و ارسال رابرتسون از سمت راست در حالی به روبرتو فیرمینو رسید که او پشت به دروازه ایستاده بود. ستاره برزیلی اما موفق شد در همان موقعیت با یک ضربه سر توپ را از همه بازیکنان و دروازه‌بان ساوتهمپتون عبور داده و وارد دروازه کند.

1762346

دعوت نشدن فیرمینو به تیم ملی در حالی اتفاق افتاد که او در هشت سال گذشته تقریبا همیشه به سلسائو دعوت شده بود. این مهاجم برزیلی اولین بار در سال 2014 به سلسائو راه یافت و تا این لحظه 55 بازی ملی در کارنامه دارد.

فیرمینو که با لیورپول سابقه قهرمانی در لیگ برتر و چمپیونزلیگ را دارد جایش را در فهرست بازیکنان تیته به گابریل مارتینلی از آرسنال داده است.

1762347

دیدگاهها