کد خبر : 1853414 | 23 آبان 1401 ساعت 01:35 | 11.3K بازدید | 4 دیدگاه

یوونتوس 3-0 لاتزیو: بیانکونری مدعی می‌شود

یوونتوس با پیروزی 3-0 مقابل لاتزیو به رتبه سوم سری آ صعود کرد.

یوونتوس 3-0 لاتزیو: بیانکونری مدعی می‌شود

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان مکس آلگری که رقابت‌های این فصل را خوب شروع نکرده بودند، در ادامه نتایج خوب‌شان در هفته‌های اخیر، امشب موفق شدند با گل‌های مویزه کین (دو گل) و آرکادیوش میلیک، لاتزیو را شکست بدهند و به رتبه سوم جدول صعود کنند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه 12 بود که یوونتوسی‌ها صاحب اولین موقعیت‌شان شدند اما ضربه نیکولو فاجولی را ایوان پروودل با یک دست دفع کرد.
در ادامه بازی متعادل دنبال شد و حملات دو تیم به موقعیت ویژه‌ای منجر نشد تا اینکه در دقیقه 40، روی حرکت پدرو و ضربه او، لاتزیو می‌توانست به گل برسد اما توپ بعد از برخورد به لوکاتلی به کرنر رفت و تنها یک کرنر نصیب لاتزیو شد.
سرانجام در دقیقه 43 بود که مویزه کین گل اول بازی را برای یوونتوس به ثمر رساند. روی اشتباه پروودل و میلینکوویچ-ساویچ بود که آدریان رابیو صاحب توپ شد و پاس او را مویزه کین با یک ضربه حساب شده تبدیل به گل اول بازی کرد.

1762872

در ثانیه های باقیمانده نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد و یووه با برتری 1-0 به رختکن رفت.
 نیمه دوم را یوونتوس بهتر آغاز کرد و در دقیقه 54 بود که به گل دوم رسید. این بار روی حرکت کاستیچ از سمت چپ بود که یووه صاحب موقعیت شد و بعد از اینکه پروودل توپ او را برگشت داد، مویزه کین توپ برگشتی را تبدیل به گل کرد.

1762873

بعد از این گل بازیکنان میهمان پیش کشیدند و در دقیقه 61 بود که روی پاس پدرو، لوئیز آلبرتو صاحب موقعیت شد اما ضربه نوک پای او را وویژک شزنی دفع کرد.
در ادامه بازی متعادل دنبال شد و بازیکنان یوونتوس به خوبی توپ و میدان را در اختیار داشتند و اجازه ندادند که خطری روی دروازه‌شان ایجاد شود.
در حالی که به نظر می رسید بازی با همان دوگل به پایان خواهد رسید، در دقیقه 89 یووه به گل سوم رسید. روی حرکت خوب فدریکو کیه‌زا بود که میلیک صاحب موقعیت شد و با یک ضربه ساده پروودل را مغلوب کرد تا یووه در این دیدار به پیروزی 3-0 برسد.
 

دیدگاهها