کد خبر : 1855273 | 03 آذر 1401 ساعت 14:01 | 32.7K بازدید | 2 دیدگاه

توییت جالب جیمی کاراگر

پدری با اختلاف، بهترین بازیکن جام جهانی است

جیمی کاراگر تنها 15 دقیقه پس از شروع بازی اسپانیا و کاستاریکا از پدری به عنوان بهترین بازیکن جام جهانی نام برد.

پدری با اختلاف، بهترین بازیکن جام جهانی است

به گزارش "ورزش سه"، اسپانیایی‌ها دیشب در گام اول خود در جام جهانی 2022 قطر درخشان ظاهر شدند و حریف خود کاستاریکا را 7-0 در هم کوبیدند. 6 بازیکن اسپانیا در این بازی برای تیم‌شان گلزنی کردند اما نبودن نام یکی از ستاره‌های جوان لاروخا در فهرست گلزنان نباید مانع از توجه به نقش استثنایی او در ترکیب تیم لوئیس انریکه بشود.

1768473

از همان لحظات اول شروع مسابقه مشخص بود که اسپانیا قرار است با ریتم پدری بازی کند. او از آزمون اعتماد سرمربی‌اش سربلند بیرون آمد و نشان داد چرا به عنوان یکی از بهترین هافبک‌های خلاق دنیا مطرح است.

هم‌تیمی‌های پدری و به خصوص هم‌تیمی کهنه‌کارش در بارسلونا، بوسکتس، در طول بازی بارها و بارها توپها را او به می‌رساندند و پدری با ارائه یک بازی کارآمد و اقتصادی، بدون آنکه با دویدن زاید خودش را خسته کند در طول 57 دقیقه بارها خط دفاعی کاستاریکا را منهدم کرد و هر وقت اراده کرد به سمت دروازه حریف حمله‌ور شد. پدری در دقیقه 57 تعویض شد تا در ادامه بازی کارلوس سولر به جای او در زمین باشد. 

1768474

تنها 15 دقیقه از بازی اسپانیا-کاستاریکا گذشته بود که جیمی کاراگر، کاپیتان سابق لیورپول و کارشناس اسکای اسپورتس، توییت کرد:«تا به اینجا و با فاصله، پدری بهترین بازیکن جام جهانی است.»

از بخت بد پدری، او زودتر از تصورات تعویض شد و در پایان با نظر کارشناسان، گاوی عنوان بهترین بازیکن زمین را کسب کرد.

کارلوس والدراما، اسطوره فوتبال کلمبیا، که این بازی را برای ESPN کارشناسی می کرد نیز در تمجید از پدری گفت:«او را پیش من بفرستید تا یادم بدهد چطور فوتبال بازی کنم.»

 بازی بعدی اسپانیا برابر آلمان است و باید منتظر درخشش پدری در آن دیدار حساس باشیم.

دیدگاهها