کد خبر : 1855299 | 03 آذر 1401 ساعت 15:56 | 11.3K بازدید | 2 دیدگاه

چشم امید به غنا؛

جام جهانی قطر با آفریقایی ها قهر است!

در ادامه ناکامی تیم های آفریقایی در قطر این بار کامرون در کسب پیروزی برابر سوییس ناکام ماند.

جام جهانی قطر با آفریقایی ها قهر است!

به گزارش "ورزش سه"، رقابت های جام جهانی قطر وارد روز پنجم خود شده است. در اولین مسابقه امروز دو تیم سوییس و کامرون به مصاف هم رفتند. در نیمه اول این کامرون بود که فراتر از حد انتظار ظاهر شد و تسلط کاملی به حریف آفریقایی خود داشت اما نهایتا بازی با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

در نیمه دوم سوییس شرایط را تغییر داد و در دقیقه 48 توسط بریل امبولو به گل دست یافت. در ادامه مسابقه هم این سوییس بود که عملکرد بهتری را از خود نمایش گذاشت و در نهایت با همان یک گل پیروز از زمین مسابقه خارج شد تا شروع خوبی را در جام جهانی قطر تجربه کرده باشد.

شکست امروز کامرون باعث شد که روند نا امیدکننده تیم های آفریقایی ادامه داشته باشد. پیش از این سنگال برابر هلند شکست خورده بود و تونس و مراکش هم برابر رقبای خود متوقف شده بودند. به این ترتیب ناکامی تیم های قاره آفریقا در کسب پیروزی در جام جهانی ادامه پیدا کرد.

تنها نماینده باقی مانده از قاره آفریقا امشب به میدان خواهد رفت؛ جایی که تیم ملی غنا در آخرین بازی امشب به مصاف پرتغال خواهد رفت. باید منتظر ماند و دید که آیا روند نا امیدکننده آفریقایی ها ادامه پیدا خواهد کرد یا بالاخره این طلسم توسط غنا شکسته خواهد شد. نکته قابل توجه این که هیچ کدام از آن ها موفق به گلزنی نشده اند.

دیدگاهها