کد خبر : 1855389 | 04 آذر 1401 ساعت 10:56 | 48.6K بازدید | 11 دیدگاه

ستاره غنا: نمی‌خواستم رونالدو را مسخره کنم

عثمان بوکاری، ستاره تیم ملی غنا، تاکید دارد که هدفش از تقلید خوشحالی کریستیانو رونالدو مسخره کردن او نبوده است.

ستاره غنا: نمی‌خواستم رونالدو را مسخره کنم

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی غنا شب گذشته در اولین دیدارش در جام جهانی 2022 قطر به مصاف تیم ملی پرتغال رفت و با نتیجه 2-3 برابر این تیم شکست خورد. 
آنها نمایش خوبی در این بازی ارائه کردند و حتی در آستانه مساوی کردن بازی در لحظات پایانی این دیدار بودند اما نتوانستند از اشتباه دروازه‌بان حریف به خوبی استفاده کنند و یک امتیاز را به دست آورند.
نکته جالبی که در این دیدار اتفاق افتاد این بود که رونالدو پس از این که گل اول بازی و تیمش را به ثمر رساند، همان خوشحالی همیشگی را انجام داد اما تنها او نبود که در این بازی از این سبک خوشحالی استفاده کرد. 
بوکاری پس از این که موفق شد یکی از گل‌های دریافتی را جبران کند، با خوشحالی به کنار زمین رفت و او نیز همان خوشحالی رونالدو را تکرار کرد که باعث ایجاد حواشی پس از پایان بازی شد. 

1768945

این ستاره غنا ساعتی پس از اتمام بازی در شبکه‌های اجتماعی نوشت:«من متوجه شدم که خوشحالی پس از گل امروزم باعث اظهاراتی شده و بسیاری باور دارند که هدف من بی‌احترامی به کریستیانو رونالدو بوده است. این اشتباه است. من در آن لحظه از این که در جام جهانی برای کشورم گل زدم بسیار احساساتی شدم و همین باعث شد اینطور خوشحالی کنم.»
او با اشاره به احترامی که برای رونالدو قائل است اضافه کرد:« من طوری بزرگ شدم که به خودم اجازه نمی‌دهم به بزرگترهایم بی‎‌احترامی کنم، چه برسد به این که چنین کاری را در مواجهه با یکی از الگوهایم انجام دهم. از حمایت شما ممنونم و تمرکز ما روی بازی بعدی است!»

 

دیدگاهها