کد خبر : 1856168 | 07 آذر 1401 ساعت 20:45 | 45.6K بازدید | 14 دیدگاه

صحبت‌های در گوشی کی‌روش با طارمی(عکس)

سرمربی تیم ملی ایران در حاشیه تمرین امروز با مهاجم خود گفت‌وگوی خصوصی داشت.

صحبت‌های در گوشی کی‌روش با طارمی(عکس)

به گزارش "ورزش سه"، دو بازی بی‌نقص با زدن دو گل برابر انگلیس و تاثیرگذاری چشمگیر در برد مقابل ولز کاری کرده تا کارلوس کی‌روش حساب ویژه‌تری نسبت به قبل از شروع جام جهانی روی مهدی طارمی باز کند و امیدوار به درخشش او در آخرین دیدار مرحله گروهی با آمریکا شود.

مهدی طارمی با زدن دو گل مقابل انگلیس در نخستین بازی و منجر به اخراج شدن هِنسی، دروازه‌بان ولز و دادن پاس گل در این مسابقه، نشان داده آمادگی فوق‌العاده خود در رقابت‌های باشگاهی را در جام جهانی هم حفظ کرده و می‌تواند مهره موثری برای تیم ملی ایران باشد، اما کی‌روش برای یک بازی دیگر حساب ویژه‌ای روی این ستاره تیمش باز کرده است.

1771551

کی‌روش ۲۸ ساعت به دیدار فوق حساس برابر آمریکا که سرنوشت صعودشان از مرحله گروهی جام جهانی را تعیین می‌کند، در حاشیه تمرین امروز در کمپ الریان، مهدی طارمی را به گوشه‌ای از زمین بُرد و برای دقایقی با این ستاره تیمش به گفت‌وگوی خصوصی پرداخت که مشخص نبود بین آنها چه حرف‌هایی رد و بدل می‌شود.

طارمی که در کنار گلزنی و پاس گل و منجر به اخراج شدن در دو دیدار گذشته، در به وجود آوردن همدلی و هماهنگی بین بازیکنان نقش داشته، امروز پای صحبت‌های در گوشی کی‌روش نشست تا آخرین نکات را از مرد پرتغالی بشنود و با شرایط ذهنی بهتر خود را آماده بازی فردا شب مقابل آمریکا کند.

1771550

دیدگاهها