کد خبر : 1856214 | 08 آذر 1401 ساعت 03:05 | 15.4K بازدید | 9 دیدگاه

لاپورتا: درخشش اسپانیا از بارسلونا نشات می گیرد

خوان لاپورتا مدیر باشگاه بارسلونا، عملکرد درخشان تیم لوئیز انریکه را تحسین می کند و سهم زیادی از دلیل این موفقیت را در باشگاه خود می بیند.

لاپورتا: درخشش اسپانیا از بارسلونا نشات می گیرد

به گزارش ورزش سه، تیم ملی اسپانیا در جام جهانی 2022 در اولین قدم کار را طوفانی آغاز کرد و با 7 گل تیم کاستاریکا را تحقیر کرد.
این شروع بی نظیر ترس و دلهره را در دل هواداران آلمان جا انداخت اما مانشافت در دیدار دوم موفق شد یک امتیاز را از لاروخا کسب کند.
بازی مالکانه و چشم نواز بازیکنان جوان لوئیز انریکه در این دو دیدار، تعریف و تمجید همگان را از جمله خوان لاپورتا در پی داشته است.
مدیر بارسلونا که 8 بازیکن تیمش در اردوی لاروخا حضور دارند به این موضوع افتخار می کند و سهم بارسلونا در این موفقیت را چشمگیر می داند.
لاپورتا در این باره گفت: 
" به‌نظرم عملکرد اسپانیا فوق العاده است. این باعث افتخار بارسلونا است که ببیند تیم ملی چگونه بازی می کند و بازیکنان ما چه نقشی در آن ایفا می کنند.
لوئیس انریکه توانسته است تمام فشارها را تحمل کند، که این باعث شده فشار بر روی بازیکنان کمتر شود. او به طرز شجاعانه ای روی بازیکنان جوانی که با خود برده قمار کرده است و اتفاقاً اکثر آنها اهل بارسا هستند.

1771742

عملکرد خوب تیم لوئیز انریکه نیز به لطف کارهای خوبی است که ژاوی در بارسلونا انجام می دهد. تیمی که بیشترین نماینده را در اسپانیا دارد.
برای من، اسپانیا به همراه برزیل و فرانسه، تیم های محبوب این تورنمنت هستند.
شاگردان لوئیز انریکه در حال حاضر با کسب 4 امتیاز در صدر جدول گروه خود قرار دارند و با کسب تساوی در آخرین دیدار دور گروهی مقابل ژاپن، صعودشان به مرحله حذفی را قطعی خواهند کرد.

دیدگاهها