کد خبر : 1856602 | 09 آذر 1401 ساعت 21:22 | 18.4K بازدید | 3 دیدگاه

واکنش‌ به صعود استرالیا: این بزرگترین برد تاریخ‌مان است!

شگفتی‌سازی استرالیا و صعودش به مرحله یک‌هشتم جام جهانی در این کشور واکنش‌های زیادی داشته که بیشتر آنها ستایش از گراهام آرنولد، سرمربی ساکروها، بوده است.

واکنش‌ به صعود استرالیا: این بزرگترین برد تاریخ‌مان است!

به گزارش "ورزش سه"، استرالیا با پیروزی 1-0 مقابل دانمارک موفق شد به عنوان تیم دوم گروه D به مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی قطر صعود کند و یکی از بزرگترین شگفتی‌های جام تا این لحظه را به نام خود ثبت کند.

استرالیا در این گروه هم دانمارک و هم تونس را شکست داد تا با شایستگی به عنوان تیم دوم بعد از فرانسه به مرحله بعدی صعود کند. ساکروها در مرحله یک‌هشتم مقابل صدرنشین گروه C خواهند ایستاد که ممکن است آرژانتین و لیونل مسی باشد.

1772890

استرالیایی‌ها بعد از این صعود تاریخی واکنش‌های زیادی به درخشش تیم ملی‌شان در جام جهانی قطر نشان دادند. یک هوادار کاری که تیم ملی کشورش در قطر انجام داده را با صفت "عظیم" توصیف کرد.

1772891

یک استرالیایی می‌گوید با دیدی واقع‌بینانه هیچ شانسی برای صعود استرالیا از این گروه قائل نبوده ولی حالا در کمال تعجب ساکروها را در مرحله یک هشتم می‌بیند.

1772892

و هوادار دیگری شعاری را مطرح می‌کند که امشب ورد زبان بخش بزرگی از مردم استرالیا است:" پیروزی امشب بزرگترین برد تاریخ فوتبال استرالیا بود".

1772893

یک کاربر توییتر خلاصه کاملی از داستان استرالیا در جام جهانی قطر را بازگو کرده و البته طعنه‌ای هم به دانمارکی‌ها زده است. او در توییت خود نوشت:" استرالیا از زمانی که در مرحله نهایی رقابتهای حذفی انتخابی جام جهانی شرکت کرد از تیم‌هایی بود که کمتر کسی برایش شانس قائل می‌شد ولی آنها حالا در یک‌هشتم هستند. چه داستان درخشانی. و البته چه تورنمنت فاجعه‌باری برای دانمارک. آنها واقعا ناامیدکننده بودند".

1772894

دیدگاهها